Ježci HMSK Kelti 2008
3:2 sam. náj.(1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
so 21. 9. 2024 14:00 @ Heřmanův Městec, Extraliga juniorů / Základní část

Dramatické klání dopadlo dobře pro Ježky!

Po nucené pauze přišla na řadu těžká zkouška . Do Heřmanova Městce přijel velmi známý soupeř z Berouna. Poslední vzájemné střetnutí našich juniorů s Keltama dopadl lépe pro nás. Výběr domácích navíc od minulého zápasu zaznamenal posílení, k týmu se přidal Jan Pilař a v brance si odbyl premiéru Tomáš Gruss .

Ježci Heřmanův Městec vs SK Kelti 2008 3:2sn (1:0,1:1,0:1,1:0)

Vše bylo připraveno a těžká bitva připomínající šachovou partii byla zahájena. Hoste v modrém byli od začátku aktivnější, ale na Grusse si nepřišli. Bezbrankový stav však neplatil na druhé straně, kde Koudelu prostřelil PATRIK BAKUS, který se protáhl po levé straně a jeho střela překvapila hostujícího brankáře - 1:0.

Hosté odpověděli až ve třetině druhé, kdy po zmatku v našem pásmu Gruss na míček nedosáhl - 1:1. Že dává góly zatím jen první útok ukázal PEPA SEDLÁK, jenž po souhře hodné nároďáku propálil Koudelu mezi nohami. Ježci si vyzkoušeli také několik přesilovek, ale přílišná aktivita Keltů zabraňovala navýšení rozdílu ve skóre.

Naopak Kelti dokázali své přesilovky využít a tentokrát to byl Černý, který propálil Grusse mezi betony. Vyrovnaná bitva se chýlila ke svému vyvrcholení. Za stavu 2:2 zápas rozhodnut nebyl a šlo se do prodloužení.

V něm byli jednoznačně aktivnější Kelti, kteří mačkali svého soupeře v útočném pásmu, ale domácí se z toho vždy dokázali dostat a šlo se tak do nájezdů. V nich se prosadil Pilař s Musílkem, na druhé straně kontroval pouze Černý a výsledek byl na světě.

Lukáš Vajda, hlavní trenér juniorky: ,,Těžký zapas, který měl emoce, krásné akce a byl zakončený nájezdovou loterií. Nádherná reklama na hokejbal. Kluky musím pochválit, i když musíme natrénovat hru 4 na 4, kde nám hosté zatápěli a též presilovky, které byly tragické. Jinak jsem s výkonem spokojen. Soupeři děkujeme za krásné utkání”

Sestava juniorky: Gruss, Vašák – Švadlenka, Musílek – Kovář, Málek – Zmek, Roztočil – Bakus, Pilař, Sedlák – Zamastil, Vodehnal, Hladký – Peřina, Řivnáč, Hora