HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

Nábor hráčů a hráček

Nábor hráčů a hráček

Celoroční nábor dětí na hokejbal pořádáme již od 5 let věku. Pro tuto kategorii je vytvořena série turnajů ve kterých děti potkají s mužstvy z regionu, ale i mimo něj. Samozřejmostí je, že u nejmenších kategoriích nejde jen o vítězství, ale spíš o ten pocit si zahrát a něco dokázat.

Razíme myšlenku, že sport má být především zábava a né jen vítězství.

I přesto a nebo spíš právě proto se nám pravidelně daří navštěvovat mistrovství České republiky v mládežnických kategoriích. Kategorie a jejich tréninkové jednotky najdete v části TRÉNINKY tohoto našeho webu.

Na jakýkoli trénink stačí dorazit ve sportovním oblečení, hokejku pro první seznámení s hokejbalem rádi zapůjčíme. 


Není nám cizí ani hokejbal ŽEN - máme své BODLINY!

Zveme všechny zájemkyně - na věku nezáleží - rozhoduje pouze pohlaví! Přijďte si vyzkoušet hokejbal v ženském podání a utvořte novou ježčí generaci dívek či paní s tím pravým ježčím hokejbalovým srdcem.

Bližší informace najdete na podstránce ŽENY - NÁBOR HRÁČEK!

KLUB
HCM Etické kodexy
PARTNEŘI KLUBU