HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

HOBBY TÝM

Hokejbal bez registrací - hokejbal jako HOBBY - HOBBY TÝM!

Na hokejbalovém hřišti Aréna Ježkárna v Heřmanově Městci je provozována pravidelná volnočasová aktivita. Jedná se o hokejbalová utkání pro příchozí neregistrované sportovce, kterého se však účastní coby řádní členové sportovní klubu.

Tato aktivita vznikla spontánně v dubnu 2014 z řad rodičů dětí registrovaných u SK jako členové hokejbalového týmu. Dnes se již nejedná jenom o rodiče dětí, ale členy klubu se postupně stalo na 40 zájemců o tuto činnost.

Průběh hraní:

Zájemci o hraní se v určený termín (aktuálně každou STŘEDU - viz. TRÉNINKY) dostaví na hřiště, zapíšou do prezenční listiny a následně se rozdělí do dvou družstev po 6-ti (5+1), plus hráči na střídání. Po krátkém individuálním rozcvičení se začíná hrát. Hra trvá přibližně 60 minut s postupným střídáním. Hra není řízena rozhodčím.

S klubem je stanovena cena za propůjčení hřiště a sociálního zařízení na 100Kč/hod (600Kč/hod v případě využití umělého osvětlení). Na uhrazení těchto nákladů se účastníci této aktivity skládají před začátkem utkání. Pro vybírání peněz bylo stanoveno pravidlo, že každý hráč za 1hod. zaplatí 10 Kč, pokud není potřeba umělé osvětlení, a 60Kč, pokud je umělé osvětlení potřeba. Pokud se vybere vyšší částka, než která je zapotřebí k zaplacení smluvené ceny, pak přebytek těchto peněz slouží k pokrytí situací, kdy se nesejde potřebný počet hráčů k zaplacení celé částky, a nebo jsou po dohodě použity na nákup vybavení pro tuto aktivitu, např. míčky, rozlišovací dresy atd. Prezenční listina, která je vedena, pak slouží ke kontrole vybraných peněz.

Zájemce o tuto volnočasovou aktivitu se musí stát členem SK Heřmanův Městec.

Členský poplatek byl stanoven pro první rok na symbolický poplatek 200 Kč/rok. V členském poplatku je zahrnuto pojištění pro případ úrazu při této aktivitě a plnohodnotvé využití areálu za výše uvedených podmínek.

Statistická data:

SK Heřmanův Městec poskytuje tyto prostředky:

Odpovědná osoba za hřiště, peníze a organizaci této volnočasové aktivity je:

Robert Musílek

Heřmanského 732, Heřmanův Městec

Tel.: +420 731 552 200

E-mail: musilek@jezci.cz

FANZONE
HCM Etické kodexy
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.