HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Zlaté Bodliny


ilustrační foto (foto: Alena Čížková)

Aréna Ježkárna zažila už hodně zápasů a turnajů, ale i tak si připsala další premiéru. Byl jím turnaj žen, který jsme pořádali 22. 5. Počasí vyšlo na jedničku a tak se náš areál mohl ukázat v plné kráse.

27.05.2016 | Edita Musilová | Ženy | Přečteno: 1954x

Zápasy ve skupině:

Bodliny HM – HC Roštěnky Přelouč  2:1 (1:1)(1:0)

Goly: Pospíšilová Zuzana 2x

 

SK Hokejbal Letohrad – Bodliny HM 1:0 (0:0)(1:0)

Goly:  -

 

Bodliny HM – DDM ELBA Ústí nad Labem 4:0 (3:0)(1:0)

Goly: Pospíšilová Lenka 3, Bártová Lucie

 

Bodliny HM – Bárbíny Kyjov  2:1 (2:0)(0:1)

Goly: Bártová Lucie, Pospíšilová Lenka

 

HBTF Rebels Skalica – Bodliny HM  0:1 (0:0)(0:1)

Goly: Školoudová Iva

 

Zápas o postup do elitní skupiny:

Bodliny HM – Pirátky HK 1:2  (0:0)(1:1) (0:1)

V rozhodujícím zápase o postup do elitní skupiny rozhodlo až prodloužení, kde byly úspěšnější Pirátky golem Lucie Rejlové.

 

Kapitánka Lenka Pospíšilová:

Obrovská zkušenost a obrovské vítězství pro nás byla organizace domácího turnaje v Heřmanově Městci.  Starosti s přípravou turnaje nám dělali omezené prostory, vše však vyřešilo nádherné počasí, které přivedlo turnaj do piknikového duchu.

Pro nás byl domácí turnaj obrovským vítězstvím, na které jsme poctivě a dlouhodobě trénovaly. Čtyři vydřené výhry ve skupině a jedna prohra po maličké chybičce nám přesto přisoudili příčku nejvyšší. Do barážového zápasu jsme vstupovaly již se zbytkem sil, což se projevilo i na hře, kterou jsme přizpůsobily Hradeckému soupeři, který následně v prodloužení rozhodl o setrvání v elitní skupině.

Celý den byl skvělý, tým byl neustále pozitivně naladěný, plný úsměvů a přátelských gest. Všechny starosti šly stranou a užívaly jsme si hokejbal jako zábavu s rodinou, přáteli či s podporou fandících Ježků. Obrovské díky patří našim trenérům, kteří nás dvakrát týdně učí novým věcem, pilují ty základní dovednosti a hlavně nás učí, že se musíme sportem bavit. Honzíku, Ráďo a taky Béďo - děkujem, opravdu jsme to doma zvládly!Trenér Jan Böhm:

Všem holkám bych chtěl poděkovat za skvěle odehraný a zorganizovaný turnaj.
Zvládli jsme všechny zápasy na výbornou, jako jeden tým, jedna rodina jsme si užili hezký nedělní den. I přes neúspěch v posledním zápase, který by znamenal postup do elitní skupiny věřím, že když se budeme nadále takto scházet na trénincích ve velkém počtu, tak jednou vyhrajeme i tu nejvyšší soutěž. J

 První místo nám patří zaslouženě a je vidět, že když se hraje na plastu, tak nám to jde o poznání lépe.

 

FOTOGALERIE Alena Čížková

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka