HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ženský tým se představí na závěrečném turnaji VČ přeboru v Prachovicích


Bodliny Heřmanův Městec (foto: Daniela Zrůstová)

Po premiéře na turnaji v Praze se náš nově se rodící tým žen představí poprvé ve VČ regionu a to hned v turnaji VČ přeboru. 

Dějištěm jsou blízké Prachovice a účast 12 celků slibuje velkou hokejbalovou podívanou. Závěrečný tunaj VČ přeboru 2014 tak bude další premiérou našich BODLIN.

27.10.2014 | Josef Kozel | Ženy | Přečteno: 2052x

Hlavní svazový web nabídl rozsáhlou analýzu blížícího se turnaje. Úplnými nováčky je pouze náš celek, na druhou stranu jim však los nabídl zajímavé soupeře. Bodliny změří ve skupině síly s jedním z největších favoritů Českou Třebovou, pardubickou Alfou (se kterou nedávno v přátelském utkání remizovaly 2:2) a když už preiméra ve východních Čechách, tak se vším všudy - třetím soupeřem je slovenská Skalica!

Kapitánka Karolína Mlejnková vidí turnaj takto: „Je to teprve náš druhý turnaj a je vidět, že se zlepšujeme zápas od zápasu,“ říká Karolína Mlejnková s tím, že Bodliny za sebou mají dvě přátelská utkání – s Alfačkami a Pirátkami, která jim dala další zkušenosti. „Na turnaj se už moc těšíme. Podle rozpisu nelze soudit. Bodliny jsou ale odhodlané udělat vše pro pěkný sportovní zážitek a co nejlepší výsledek,“ uvádí.

Více informací se dočtěte na webu HOKEJBAL.CZ: http://www.hokejbal.cz/zeny/clanky/dvanactka-tymu-hokejbalistek-se-sjede-do-prachovic_id-2835.html

Rozpis utkání BODLIN:

  • 07:30 - BODLINY Heřmanův Městec v. HBC Autosklo-HAK Pardubice
  • 09:00 - HBTF Rebels Skalica v. BODLINY Heřmanův Městec
  • 10:30 - BODLINY Heřmanův Městec v. TJ Lokomotiva Česká Třebová

Další průběh je pak podle výsledků v základní skupině - detailní rozpis najdete ZDE.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka