HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ze Svitav s 1. místem


ilustrační foto (foto: Svítkov)

Do nedělního turnaje mladších žáků se nám uzdravili tři z pěti nemocných hráčů této kategorie, a tak jsme do Svitav odjížděli s očekáváním lepšího výsledku než při posledním turnaji v Jihlavě.

19.10.2017 | Jiří Kozel | Mladší žáci | Přečteno: 563x

Rozlosování do skupin nám pro tento den přiřadilo tým Svitav a pardubických autosklářů bílého týmu. Oba dva zápasy Ježci tentokráte zvládli a soupeře jasně přehráli. Tým Svitav v poměru 6:0 a tým mladších autosklářů 8:1. Posledním zápasem pak bylo pomyslné finále proti týmu ze Svítkova. Tento zápas se pak nesl ve znamení přetlačované o výsledek. Remízový stav po dvaceti minutách byl zcela zasloužený. Rozhodnutí ve prospěch našeho týmu zajistil až penaltový rozstřel, který byl napínavý až do poslední chvíle.

 

Musílek Robert: "V nedělním turnaji jsme sice výsledkově uspěli, ale hra byla plna chyb, a to jak v řadách útočných, kde nám chybí jednoduchost a lehkost především při přechodu do útočné třetiny, tak i v řadách obranných, kde se pod tlakem dopouštíme zcela zbytečných chyb, které soupeři nemilosrdně trestají. Je tedy na čem pracovat. Velkým překvapením byla pak trojice našich přípravkářů, kteří se dokázali prosadit především střelecky.

Týmu organizátorů děkujeme, celý turnaj byl bez jediného zaškobrtnutí. Jako zpestření brali naši hráči možnost doplnit i tým Jihlavy a zahrát si tak více zápasů. Dle připraveného rozpisu turnaje v Hradci se toto bude opakovat a hráči budou moci doplnit tým Hradce. Zde musím konstatovat, že je to jistě alespoň nějaké řešení nastalé situace, ale určitě bych byl nerad, aby se toto stalo pravidlem a normou. Jsem názoru, že tím degradujeme soutěž jako takovou a vytrácí se nám zdravá mezitýmová soutěživost."

 

Sestava: Matěj Krásný - Jan Pilař, Jana Kubátová, Jan Zmek, Matěj Červenka, Michael Starý, Josef Sedlák, Václav Kachlík, Vít Musílek, Josef Holub, Málek Jakub, Jan Švadlenka

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka