HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Žamberk vrátil Ježkům porážku


ilustrační foto (foto: Alena Čížková)

V dalším zápase KHbL jsme potkali tým, kterému jsme na podzim nadělovali a to v poměru 11:1, vrátil nám to podobně, akorát byl o 6 gólů méně štědrý.

06.04.2016 | Ondřej Honek | B-TÝM | Přečteno: 1152x

20.kolo | Neděle 03.04.2016 - 11:00
SK Hokejbal Žamberk - Ježci Heřmanův Městec B   5:0   (2:0, 3:0, 0:0)
Střely: 0:0 | Vyloučení: 0:0 | Využití: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 0
Ježci Heřmanův Městec B: Synek - Horníček, Kučera, Honek, Mach O. - Mlejnek K., Kozel J., Jošt, Kadaňka, Bahník, Secký

Ondřej Honek: "Již dopředu jsme věděli, že proti Žamberku nastoupíme ve značně okleštěné sestavě, a tak každý bod by byl pro nás úspěchem. Začátek zápasu byl celkem vyrovnaný, ale první vstřelená branka domácí značně povzbudila a začínali přebírat otěže zápasu. Soupeř velice často hrozil rychlými protiútoky, které jsme se s vypětím všech sil snažili odrážet. Po druhé třetině byl stav 5:0 a zápas se prakticky dohrával. Chtěli jsme ještě zaznamenat čestný úspěch, ale domácího golmana se nám překonat nepodařilo. Žamberku gratuluji k plně zaslouženým třem bodům."

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka