HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud
Hokejbalové centrum mládeže = Ježci Heřmanův Městec

AKTUÁLNĚ

Velký obrat, Deltu obral

ilustrační foto (foto: Jiří Kozel)

Delta vyhlásila útok na titul a tak se čekalo s čím dorazí do naší Arény. Nutno říci, že start měli opravdu vynikající. Naši fanoušci si však už zvykli, že na hokejbal se má chodit až po první třetině...to se děli věci.

20.09.2015 | Jiří Kozel | A-TÝM | Přečteno: 1303x

3.kolo | Sobota 19.09.2015 - 14:00
Ježci Heřmanův Městec - Delta Pardubice   6:4   (0:3, 3:1, 3:0)
Branky: 19:18 Bőhm Radek, 19:54 Míšek Josef (Menc Lubomír), 25:36 Drbohlav Lukáš, 34:03 Škubník Petr, 36:28 Škubník Petr (Bőhm Radek), 37:51 Drbohlav Lukáš
Střely: 45:25 | Vyloučení: 0:0 | Využití: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 0
Ježci Heřmanův Městec: Petr Menc (Lukáš Synek) - Jan Bőhm, Lubomír Menc, Lukáš Myška, Jan Sliacký, Viktor Kratochvíl - Lukáš Drbohlav, Petr Škubník, Radek Bőhm, Petr Kopriva, Jan Doležal, Tomáš Pilař, Roman Jošt, Josef Míšek, Ondřej Honek
Radek Böhm: "První třetina pro nás byla jedna velká studená sprcha. Hosté byli výrazně aktivnější a po zásluze končila první třetina 3:0 v jejich prospěch. Poté jsme dostali také klasickou sprchu v kabině od trenérů a evidentně to začalo zase fungovat.
Druhou třetinu jsem to byli již my, kdo určoval tempo hry a mohlo se místy zdát, že hostům docházeli síly. Přidali jsme tři branky a hosté pouze jeden, nicméně do kabiny jsme odcházeli opět za nelichotivého stavu 3:4.
V třetí třetině jsme už začali hrát svojí hru, všude jsme byli první, soupeře jsme do ničeho nepustili a přidali jsme další tři branky a i přes závěrečné powerplay hostů jsme dokázali uhájit vedení 6:4.
Chtěl bych moc poděkovat klukům za neskutečnou bojovnost a odhodlaní. Evidentně se tenhle tým nikdy nevzdává a za jakéhokoliv stavu stále všichni věříme ve výhru. Díky."

Fotogalerie (Alena Čížková):
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Ve sváteční den 8. 5. se v malé pardubické hokejové aréně odehrál turnaj výběrů U14 ČR, U15 Pardubického kraje, mladšího dorostu Svítkova a Svitav. Na turnaji se představilo hned 7 hráčů z řad Ježků. Brankově se prosadil 2x L. Kozel a 1x V. Vohralík. Pozvánky obdržely V. Šmíd, V. Musílek a jako náhradník J. Pilař.