HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

V. Vohralík - rozhovor


ilustrační foto (foto: web)

V. Vohralík toho stihl v posledních týdnech opravdu hodně. Převzal cenu pro nejlepšího střelce v kategorii starších žáků regionu Východ. Stal se nejlepším hráčem Pardubického kraje na turnaji krajů, který Pardubický kraj podruhé za sebou vyhrál u obou triumfů V. Vohralík byl. Jeho poslední akcí v sezóně byla účast na Světovém poháru kategorie U16, kde se představil v reprezentačním dresu České republiky o rok mladších hráčů tedy U15.

09.07.2018 | Jiří Kozel | KLUB | Přečteno: 500x

Pardubický kraj ovládl finálový turnaj krajů a prošel bez zaváhání z kterého soupeře šel největší strach?

Ze Středočeského kraje.

Tobě a V. Šmídovi se dost bodově dařilo, spoléhal Váš tým hlavně na Vaši útočnou řadu?

Já, V. Šmíd a L. Novotný jsme byli v první lajně, takže se na nás spoléhalo, ale myslím si, že i ostatní lajny byli velice dobré, a že jsme nehráli jenom na první lajnu.

Ty jsi si odnesl cenu pro nejlepšího hráče, hádám že to je asi zatím největší indivudální ocenění?

Nejspíš ano, ale i cena za nejlepšího střelce této sezóny má pro mě velkou cenu.

Turnaj krajů jsi vyhrál podruhé za sebou, který titul byl těžší?

Rozhodně ten minulý.

Myslíš, že se příští rok povede Pardubickému kraji vyhrát další titul?

Je to možné, protože Pardubický kraj patří mezi ty nejlepší.

Probojoval jsi se do reprezentace ČR U15 na Světový pohár kategorie U16, čekal jsi, že se dostaneš do nominace?

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do reprezentace, i když po campu v Poličce jsem si už trochu myslel, že by se mi to mohlo podařit.

Do turnaje jsi vstupoval jako hráč čtvrtého útoku, následně si se dostal do třetího a v posledním zápase jsi byl dokonce v elitní formaci, kde se ti hrálo nejlépe?

Samozřejmě, že v první lajně, ale i za čtvrtou lajnu jsem byl rád, protože už samotná účast na světovém poháru byla pro mě veliká čest.

Proti Slovensku jsi dal premiérový gól v reprezentaci, čekal jsi, že se prosadíš?

Doufal jsem, že bych si góla mohl dát, ale popravdě jsem to moc nečekal, protože konkurence s o rok staršími kluky byla velká. Ale jsem rád, že se to podařilo.

Kromě Velké Británie a Švýcarska jste dokázali porazit velice silný výběr Kanady, jaké to jsou pocity slyšet po utkání hymnu České republiky?

Slyšet hymnu po zápase je pro mě nezapomenutelný zážitek.

Kolikátí jste tedy skončili a čekal jsi, že věkově mladší tým může porážet starší soupeře?

Bohužel jsme skončili až na sedmém místě, i když na druhou stranu jsme jeli na turnaj s tím, že moc šancí nemáme, takže myslím, že sedmé místo nakonec je pěkné.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka