HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Turnaj krajů očima V. Musílka


ilustrační foto (foto: D. Kerschbaum)

V. Musílek již podruhé nastoupil za reprezentaci ČR U14 na turnaji krajů a jak viděl výkony svého týmu letos se můžete dočíst níže. O víkendu jede reprezentovat opět ČR U14 proti Slovenskému výběru se kterým odehrají dvojutkání.

29.06.2018 | V. Musílek, J. Kozel | KLUB | Přečteno: 652x

Česko U14 : Středočeský kraj 1:2sn

První zápas jsme hráli proti Středočeskému kraji. Začátek nám vyšel, neboť jsme po osmi vteřinách vstřelili branku. Ale poté jsme si tento zápas prohráli. Nekomunikovali jsme spolu, nepovzbuzovali jsme se a byli jsme u míčků druzí. Můžeme být rádi, že soupeř dal jen jednu branku. Rozhodovaly tedy nájezdy, ve kterých byl náš starší soupeř úspěšnější.

 

Česko U14 : Zlínský kraj 2:0

Následoval zápas proti Zlínskému kraji, který byl složen z hráčů Malenovic. V utkání jsme dominovali, problém byl ve střílení gólů. Nakonec jsme přeci jen dva dali a mohli se těšit na další zápasy.

 

Česko U14 : Ústecký kraj 5:1

Další den začal zápasem proti domácímu celku. Nenechali jsme nic náhodě a během úvodních šesti minut jsme severočechům vstřelili tři branky. Poté jsme vedení pouze kontrolovali a nakonec zvítězili 5:1.

 

Česko U14 : Jihočeský kraj 3:1

V sobotním odpoledni jsme narazili na Jihočeský kraj. V tomto zápase nám už prakticky o nic nešlo, jelikož jsme měli jistou účast v semifinále. Utkání bylo vyrovnané, ale šťastnějšími jsme byli my a vyhráli 3:1.

 

semifinále

Česko U14 : Středočeský kraj 0:2

Los nám v semifinále přiřadil opět Středočeský kraj. Byl to úplně jiný zápas než ten první. Bojovali jsme až do úplného konce, ale náš soupeř byl o něco šťasnější, jelikož oba jeho góly byli stečované námi. My jsme nedokázali ani občasný tlak, přetavit v gól.

 

o 3. místo

Česko U14 : Moravskoslezský kraj 1:2sn

O třetí místo jsme hráli Moravskoslezským krajem. Celý zápas jsme byli lepším týmem, což bohužel nebylo na výsledkové tabuli, na které po dvaceti čtyřech minutách svítilo skóre 1:1. Následovala trestná střílení, ve kterých jsme opět prohráli. Celkově bych turnaj hodnotil kladně, měli jsme super kolektiv a odváděli dobré výkony až na první zápas, který nám nevyšel.

 

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka