HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Tucet od Delty, to je výsledek béčka s obhájcem titulu na jeho hřišti


Ondřej Mach (za brankou) a Tomáš Snížek čelí dalšímu z útoků Delty (foto: Jana Martinů)

Pouze šest statečných čelilo velké sportovní síle mistrovské Delty v Pardubicích na Svítkově. Tým statečně odolával a dlouho držel slušný výsledek. Přesto nakonec odjel s debaklem.

17.10.2014 | Josef Kozel | B-TÝM | Přečteno: 1481x

39.kolo | Neděle 12.10.2014 - 17:00
Delta Pardubice - Ježci Heřmanův Městec B   12:0   (1:0, 6:0, 5:0)
Střely: 47:21 | Vyloučení: 1:2 | Využití: 1:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 20
Rozhodčí: Hubálek, Halbrštát
Ježci Heřmanův Městec B: Snížek (od 23.minuty Menc P.) - Horníček, Mach O., Honek, Secký, Kalvoda, Kozel

Domácí otevřeli skóre až v závěru první třetiny z přesilové hry, kdy byl trochu úsměvně vyloučen Jaroslav Kalvoda za zašlápnutí míčku v soboji s dvěma pardubickými protivníky. V druhé části náš tým ještě chvíli odolával, pak však domácí stavidla otevřeli nadobro a nepomohla ani rošáda s brankáři, kdy Tomáše Snížka vystřídal Petr Menc. V nejvýraznější šanci za Ježky se ocitl Jaroslav Kalvoda, který orazítkoval tyč Matrkovy branky, čestný úspěch nepřineslo ale ani neustálé ostřelování ze všech možných pozic od Jindřicha Horníčka. Domácí v závěru přidávali jeden gól za druhým a zaslouženě zvítězili.

Josef Kozel: "Za nás není co sportovně hodnotit. Delta zaslouženě vyhrála. My nastoupili jen v šesti + dva brankaři, kteří si dostatečně zachytali. Hráči v poli zaslouží ocenění za statečnost a výdrž s jakou zápas dokázali téměř bez střídání odehrát. Nebyli jsme však důstojným soupeřem..."

Fotogalerie:

http://kahlanka.rajce.idnes.cz/KHbL_Delta_Pce_-_Jezci_Hermanuv_Mestec_12.10.2014/

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po roční pauze je tu zpět zcela unikátní akce neodmyslitelně spojená s Arénou Ježkárna! 15.ročník PENALTY HOKEJBALU zná svůj termín - pouťový pátek 24.srpna 2018 od 18:00!

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka