HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Státní svátek + svátek hokejbalu žen = 8. místo Bodlin


ilustrační foto (foto: Alena Čížková)

Státní svátek přinesl nejen kladení věnců na počest vyhlášení samostatnosti Československa, ale byl to i svátek ženského hokejbalu. V Přelouči se sešla desítka týmů, které bojovaly o triumpf v tomto turnaji a zároveň o připsání co největšího počtu bodů do Východočeského přeboru žen.

01.11.2015 | Edita Musilová, Radek Böhm | Ženy | Přečteno: 1256x

Základní skupina: 
Autosklo HAK Pce - Bodliny HM - konečný výsledek 2:2 (1:0)(1:2)
Zápas ze začátku nevypadal pro nás moc příznivě, ale přesvědčily jsme se o tom, že i zápas za stavu 2:0 dokážeme vyrovnat. Snaha ve druhé polovině vedla k vyrovnání a celkové remíze
Goly Bodliny: Lucie Bártová, Monika Jirušková
 
Bodliny HM - TJ Lokomotiva Česká Třebová - konečný výsledek 1:4 (0:2)(1:2)
Tradiční těžký soupeř značně potrápil.
Gol: Zuzana Pospíšilová
 
Bodliny HM - SK Prachovky - konečný výsledek 1:0 (0:0)(1:0)
I přes to, že máme za to, že Prachovice bychom měly přehrát, dost jsme se natrápily. Soupeřky hrály v poli pouze ve 4 hráčkách, i přes to naše hra neodpovídala představám našim ani našeho trenéra. Značně jsme se přizpůsobily pomalé hře soupeře a bylo jediným štěstím, že do brány Prachovic padla alespoň jedna branka.
Gol: Lucie Bártová
 
SK Hokejbal Letohrad - Bodliny HM - konečný výsledek 1:0 (1:0)(0:0)
Poslední soupeř skupiny byl vcelku vyrovnaným soupeřem. Naznačuje to i počet střel v jednotlivých polovinách. Na konci první poloviny se trefil soupeř a pak už bohužel žádná branka z naší strany nepadla.
Gol: /
 
Nadstavbová část:
HBC JTEKT Svítkov Stars - Bodliny HM - konečný výsledek 1:0 (1:0)(0:0)
Zápas se Svítkovem byl tradičně značně namotivaný, výsledek 1:0 tentokrát vyzněl pro soupeře a odsoudil nás k zápasu o 7.místo.
 
Zápas o 7.místo:
Bodliny HM - ELBA DDM Ústí nad Labem - konečný výsledek 1:3 (1:2)(0:1)
V posledním zápase proběhla změna na postu brankáře. V bráně zkusila své štěstí Lucie Bártová. Naproti tomu místo útočnice si opět okusila brankařka Erika Bartošová. Poměr střel vyzněl jasně pro náš tým (11:3)(4:2), ale výsledek bohužel byl nakloněn soupeři. 
Gol: Edita Musilová
 
Edita Musilová: "Na turnaji jsme obsadily 8.místo. Vládla výborná nálada, opět jsme se přesvědčily, že hokejbal nás baví, že jsme jeden tým,  který společně dokáže bojovat, ale také se zasmát a brát vše s nadhledem."
 
Radek Böhm (trenér): "Turnaj proběhl přesně dle mého očekávání, organizace a vše okolo na super úrovni. Ač se nám tentokrát výsledkově moc nedařilo, tak mám z tohoto turnaje velice dobrý pocit. Bavili jsme se hrou a tak to má být. Všem děkuji za účast a za bojovnost."
 
Turnaj vyhrál tým žen TJ Lokomotiva Česká Třebová. Celkovým vítězem Východočeského přeboru minihokejbalu žen 2015 se stal tým HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice. 
 
FOTOGALERIE (Alena Čížková)
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka