HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Startuje hokejbalová sezóna 2015-2016 - Ježky prověří vicemistr!


Ježci na prahu nové sezóny - plni očekávání (foto: Pavla Jordánová)

UpoutávkaMužské hokejbalové soutěže startují o víkendu 5.-6.září. A tým ve druhé lize čeká na úvod repríza loňského semifinále. Soupeřem mu bude od 14:00 HBC Jokerit Chrudim. Béčko pak v neděli míří do Polabin na půdu HBC Splašené hole Pardubice.

04.09.2015 | Josef Kozel | A-TÝM | Přečteno: 2739x

Druhá hokejbalová liga - Ježci chtějí opět bojovat o medaile

Jarní semifinále 2. ligy svedlo proti sobě Chrudim a Ježky a ačkoliv náš tým vedl v sérii, tak k postupu do finále nakonec jeden krůček chyběl. Výsledný bronz byl však úspěchem a jistě i správnou motivací pro sezónu, která právě startuje. Cíle do sezóny nemohou být jiné něž opět boj o medaile a tak úvodní kolo proti loni stříbrnému HBC Jokerit Chrudim může leccos naznačit. Utkání začíná v sobotu ve 14:00 a domácí prostředí velí bodovat.

Trenérské duo bratrů Petr a Lubomír Menc nemá na úvod sezóny jednoduchou pozici. Nečekaná zranění v samotném závěru přípravy a pracovní povinnosti odvelely hned několik klíčových hráčů mimo sobotní sestavu. Především bude chybět v přípravě dobře hrající duo Josef Míšek a Lukáš Drbohlav. Premiéru si v týmu naopak užije z Pardubic přicházející Jan Sliacký, návrat po roční pauze chystá Roman Jošt. Soupeř má ve svém kádru stálice východočeského hokejbalu a tak bude v Aréně Ježkárna jistě vidět pěkný útočný hokejbal.

Krajská hokejbalová liga - vybojuje béčko play-off?

Nevyzpytatelný protivník na úvod - to jsou Splašené hole Pardubice. Ježci v neděli v 16:00 odstartují sezónu v chrámu pardubické Alfy a sestava je před víkendem velkou neznámou. Týmu se ujalo duo matadorů: Josef Kozel - Kamil Mlejnek a ač jim je v součtu bezmála sto let, jistě se pokusí postavit tým, který nebude pro soupeře snadným oříškem. Věkově velmi zralý tým bude spoléhat na nadějné mládí v brance. Šestnáctiletý Lukáš Synek na turnaji v Novém Bydžově prokázal velmi dobrou připravenost na sezónu a jistě dostane hodně příležitostí dokázat, že v něm roste velká budoucnost na tomto stěžejním týmovém postu. Hned první příležitost předvést své umění jej tak čeká v neděli.

Program Ježčích týmů o víkendu:

  • SO 5.9.2015 14:00 Ježci Heřmanův Městec v. HBC Jokerit Chrudim 
    1.kolo 2.Národní hokejbalové ligy - hřiště: Aréna Ježkárna

  • NE 6.9.2015 16:00 HBC Splašené Hole Pardubice v. Ježci Heřmanův Městec B
    1.kolo Krajské hokejbalové ligy - hřiště: Pardubice-Polabiny
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka