HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Starší žáci nestačili na Autosklo


ilustrační foto (foto: Lucie Kozlová)

Starší žáci zajížděli v hodně okleštěné sestavě do Polabin, když chybělo hned 5 hráčů základní sestavy, z toho hned 4 obránci. Byli povolání mladší žáci, kteří se rozhodně neztratili a Ondřej Hladký jako jeden z nich vstřelil premiérovou branku za starší žáky.

19.03.2018 | Jiří Kozel | Starší žáci | Přečteno: 373x

HBC Autosklo HAK Pardubice : Ježci Heřmanův Městec 10 : 1 (2:0,4:1,4:0)

Gól Ježků: Ondřej Hladký

 

Jiří Kozel: "Již před prázdninami bylo jasné, že na půdu velkého favorita budeme zajíždět bez 4 hráčů základní sestavy a během týdne se díky nemoci přidal ještě pátý. Navíc skoro všichni byli obránci, ale na nějaké odkládání zápasu jsme nemysleli. Pokud máme utkání s kým odehrát, tak jej odehrajeme a nebudeme hledat nějaké výmluvy. Hřiště po příjezdu do Polabin bylo celé pod sněhem, ale po třiceti minutách jsme mohli vyběhnout na rozcvičku. Až na jediného obránce jsme měli obranu složenou z útočníků a celá druhá útočná řada byla jedna velká improvizace, ale nechtěli jsme dát soupeři nic zadarmo. Začátek utkání se nám povedl a mohli jsme při troše štěstí jít i do vedení, ale postupem času se na těžkém povrchu začala projevovat výšková převaha Autoskla. První třetinu jsme odehráli celkem solidně, škoda inkasované branky těsně před koncem prvního dějství, kdy jsme mohli jít do přečíslení, ale díky ztrátě míčku založili naopak rychlou akci soupeři. V druhé třetině se nám zranil nejmladší hráč J. Sedlák (ročník 2006) a museli jsme přejít na hru na tři obránce, kteří pod tíhou únavy začali dělat více chyb. O čestný gól se postaral nováček ve starších žácích a to Ondřej Hladký, který zakončil akci V. Šmída. Jsem rád, že jsme ukázali, že chceme hrát za jakýkoliv okolností. Rozhodně se na uvedené věci nechceme vymlouvat soupeř byl prostě lepší a své převahy dokázal využít. Věřím, že se z prohry rychle oklepeme a příští týden se porveme o body proti Hradci Králové."

 

Sestava: Páv - Kozel, Jožák, Málek, Pilař, Šmíd, Vohralík, Daníček, Baumgartner, Sedlák, Hladký

 

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka