HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Přípravka na turnaji v Pardubicích


ilustrační foto (foto: Jiří Šulc)

Přípravka odehrála v Pardubicích druhý podzimní turnaj na kterém se ještě hrálo ve formátu 3+1 na třetinu hřiště. Příští turnaj již čeká svěřence M. Marečka a J. Šulce turnaj na celé hřiště. Aby si hráči hru na velké hřiště vyzkoušeli domluvili se přátelská utkání s HBC JTEKT Svítkov Stars, první utkání se odehraje doma na Ježkovce a to 20.10. od 17:15.

20.10.2017 | Jiří Šulc, Jiří Kozel | Přípravka | Přečteno: 468x

Jiří Šulc: "V sobotu jsme se s přípravkou Ježků vydali změřit své síly se soupeři do Pardubic. Čekali nás dva zápasy v základní skupině proti týmům HBC Autosklo (bílá) a HBC Rangers Opočno a dva zápasy v nástavbové části proti HBC Autosklo (černá) a HBC Autosklo (modrá). Našemu týmu ze soupisky chyběli dva hráči, ale i přesto dali kluci do hry vše, co mohli.Velkou premiéru si odbyl nový hráč Ondra Licek, a myslím si, že na nováčka odvedl skvělý výkon. Za mě to byla krásná hra, ač tam pár individuálních chyb bylo, ale právě z těchto chyb se nejlíp získávají zkušenosti. Z turnaje jsme si odvezli kladnou bilanci, když jsme dvakrát vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli. Nejvíce nás opět potrápil tým HBC autoskla (modrá), který byl znatelně lepší a zkušenější. Ale jak již naposledy zmínil Michal Mareček, bereme tyto zápasy 3+1 jako dobrou přípravu před hrou na celé hřiště. To si přípravka nanečisto vyzkouší již tento pátek 20.10. v přátelském utkání se Svítkovem na Ježkárně. Závěrem bych chtěl poděkovat hráčům za odvedené výkony a hlavně jejich rodičům za podporu. Moc díky."

 

Sestava: Slaný – Švadlenka, Kapička, Kosnar, Starý, Němeček, Málek, Mareček, Licek, Lžíčař

 

Výsledky:

Ježci : HBC Autosklo-HAK (bílá)      4:4       Starý, Málek, Starý, Málek

Ježci : HBC Rangers Opočno              4:2       Málek, Starý, Málek, Málek

Ježci : HBC Autosklo-HAK (černá)   4:3       Málek, Málek, Málek, Málek

Ježci : HBC Autosklo-HAK (modrá)   2:6       Kosnar, Málek

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka