HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Přestřelka na Ježkovce

ilustrační foto (foto: Ondřej Honek)

B-tým přivítal dalšího soupeře v rámci KHbL a pro diváky přichystal parádní představení - 11 gólů a velký obrat.

22.03.2016 | Ondřej Honek | B-TÝM | Přečteno: 1262x

13.kolo | Neděle 20.03.2016 - 14:00
Ježci Heřmanův Městec B - HBC Pretorian Pardubice   6:5   (0:3, 2:0, 4:2)
Branky: 17:39 Běloušek (Míšek), 24:58 Pilař T. (Kadaňka), 38:20 Doležal (Pilař T.), 39:55 Pilař T.(Doležal), 40:58 Pilař P. (Kadaňka, Novák), 42:45 Běloušek (Kadaňka)
Střely: 29:36 | Vyloučení: 0:0 | Využití: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 0
Ježci Heřmanův Městec B: Kučera - Horníček, Pavlíček, Honek, Novák, Pilař P., Bernát - Běloušek, Míšek, Doležal - Kopriva, Padyšák, Mlejnek K. - Kadaňka, Pilař T., Secký
Ondřej Honek: "Čekal nás souboj s nevyzpytatelným soupeřem, a to s pardubickými Pretoriány. K tomuto zápasu jsme se sešli v hojné sestavě na 3 kompletní formace. Úvod zápasu se nám bohužel vůbec nepodařil, kdy už v 7. minutě svítil stav na tabuli 0:2. Když ve 12. minutě přidali hosté 3 branku, vypadalo to s námi zle. Nedařila se nám hra zejména v obranné části, kdy pardubičtí využili snad každého našeho zaváhání. Ve druhé třetině se nám podařilo snížit zásluhou Ondry Bělouška a Tomáše Pilaře na 2:3 a s napětím jsme očekávali, co přijde ve třetině třetí. K naší smůle jsme znovu inkasovali a bylo potřeba s tím něco dělat. Stáhli jsme hru na dvě pětky a naše hra konečně dostala to pravé tempo. V rozmezí 4 minut a 25 sekund jsme 4x udeřili a rázem jsme byli na koni my. Hostům se ještě podařilo ve 44. minutě snížit na 6:5, ale tři body zůstaly doma.  Diváci tak měli rozhodně na co koukat a my se můžeme těšit na další domácí zápas proti Hronovu."
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po roční pauze je tu zpět zcela unikátní akce neodmyslitelně spojená s Arénou Ježkárna! 15.ročník PENALTY HOKEJBALU zná svůj termín - pouťový pátek 24.srpna 2018 od 18:00!