HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Podruhé jsme vyloupili chlumecký stadion. Výhra znamená posun na 11.místo

ilustrační foto (foto: Josef Kozel)

B tým podruhé v sezóně překvapil Chlumec a obral jej o všechny body na jeho hřišti.

Stejný kousek se našemu týmu podařil již na podzim, kdy vyhrál 3:1 ačkoliv nebyl lepším týmem. Tentokrát se statečně držel po většinu zápasu a přežil i velký závěrečný tlak domácích.

01.09.2014 | Josef Kozel | B-TÝM | Přečteno: 1210x

33.kolo | Neděle 31.08.2014 - 10:00
HbC Chlumec nad Cidlinou B - Ježci Heřmanův Městec B   2:3   (1:1, 0:2, 1:0)
Branky: 5:12 Kosina Luděk (Demjanovič Martin) PP, 40:40 Tuček Lubomír (Hakyš Vít) - 6:16 Chmelík Tomáš (Pavlíček Marek, Honek Ondřej) PP, 22:02 Böhm Radek (Kalvoda Jaroslav) PP, 23:55 Kalvoda Jaroslav (Kozel Josef)
Střely: 29:24 | Vyloučení: 6:5 | Využití: 1:2 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 40
Rozhodčí: Pavlvoec, Nekola
Průběh: 1:0, 1:3, 2:3
Nejlepší hráči: Kosina Luděk - Kalvoda Jaroslav
HbC Chlumec nad Cidlinou B: šanda Michal (Havlíček Michal) - Čuřík Petr, Demjanovič Martin, Doležal Pavel, Doležal Petr, Hakyš Vít, Němec Ondřej, Novák vojtěch, Tuček Lubomír, Zejda Zbyněk, Chára Pavel, Kosina Luděk
Ježci Heřmanův Městec B: Menc Petr (Synek Lukáš) - Mach Tomáš, Böhm Jan, Mach Ondřej, Pavlíček Marek - Kalvoda Jaroslav, Böhm Radek, Kozel Josef, Chmelík Tomáš, Honek Ondřej, Secký Milan, Kopriva Petr

Jednou větou by se zápas dal charakterizovat: Hodně vydřené tři body z Chlumce. Už na podzim se nám podařilo zaskočit domácí a sebrat jim na jejich hřišti všechny body. U nás nám to vrátili a i nyní byly k bodům blízko. Nám však přálo i potřebné štěstí a jedna proměněná přesilovka navíc.

Skóre utkání otevřel nejlepší hráč celého duelu Luděk Kosina, který v přesilovce propálil Petra Mence. Ten byl tak přivítán v KHbL po půl roce opravdu povedenou dělovkou. Nám se povedlo odpovědět také v přesilovce, kdy Tomáš Chmelík dokonale ukryl střelu za klubko těl i když o dělovce si mohl nechat jenom zdát - 1:1.

V druhé části byli mírně aktivnější domácí, ale naše pozorná obrana jim dělala problém už při zakládání útoku. Navíc v 23.minutě nám nabídli přesilovku a my jí byť se štěstím nepohrdli. Zmatku v brankovišti nejrychleji využil Radek Böhm - 1:2. A už za minutu na to, jsme domácím zasadili další ránu. Jaroslav Kalvoda našel mezírku mezi betony domácího brankáře - 1:3.

Až do cca 8.minuty třetí části se domácí ne a ne prosadit. Jejich nejlepší hráč Luděk Kosina byl na hodně akcí sám a tak se nám dařilo držet je od naší branky dostatečně daleko. Přesto síly ubývaly, hra na dvě formace si vyžádala své a domácí stupňovali své úsilí. Pět minut před koncem jim vykřesal naději Tuček 2:3 a poté spustili opravdu drtivý tlak. Petr Menc ukázal, že je stále jedním z nejlepších brankářů, kteří kdy ve východních Čechách vyrostli a díky němu a také obrovské bojovnosti se nám podařilo závěr dohrát.

Ohlasy po utkání:

Josef Kozel: "Domácí musím pochválit, protože to jak nás v posledních pěti minutách mačkali bylo opravdu hodně náročné a já jsem rád, že jsme to vydrželi. Mužstvo taková výhra posílí. Po bezbodovém rekordu jara tak podzim zatím vychází o poznání lépe. Je znát, že jsme k veteránům přidali mládí, dobře trénujeme a to nám všem hodně pomáhá. Na závěr domácím musím pochválit hřistě - po letech utrpení mají nyní opravdu pěkné sportoviště, ať jim dlouho vydrží takhle parádní. "

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po roční pauze je tu zpět zcela unikátní akce neodmyslitelně spojená s Arénou Ježkárna! 15.ročník PENALTY HOKEJBALU zná svůj termín - pouťový pátek 24.srpna 2018 od 18:00!