HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Nové dresy - další body

ilustrační foto (foto: Alena Čížková)

Proti Svitavům mužský A-tým představil novou sadu dresů, která se prostě musí líbit a začít v nich porážkou by bylo nedůstojné. Zisk tří bodů však byl těžký oříšek i tak se to nakonec povedlo a Ježci nadále vedou 2. NHbL

05.10.2015 | Jiří Kozel, Radek Böhm | A-TÝM | Přečteno: 1301x

5.kolo | Pondělí 05.10.2015 - 14:44
Ježci Heřmanův Městec - 1.HBC Svitavy   3:2   (2:0, 0:1, 1:1)
Branky: 12:52 Radek Bőhm (Lukáš Drbohlav), 13:47 Patrik Pilař, 38:26 Radek Bőhm
Střely: 44:22 | Vyloučení: 0:0 | Využití: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 0
Ježci Heřmanův Městec: Petr Menc (Jiří Pilař) - Jan Bőhm, Lubomír Menc, Lukáš Myška, Josef Míšek, Viktor Kratochvíl, Jan Sliacký - Lukáš Drbohlav, Petr Škubník, Radek Bőhm, Jan Doležal, Petr Kopriva, Tomáš Pilař, Ondřej Honek, Patrik Pilař, Filip Paukrt

Radek Böhm: "Vstup do utkání se nám podařil na jedničku. Za prvních 15 minut jsme soupeře téměř nepustili z jeho obranného pásma a podařilo se nám vstřelit dva góly. Nicméně od druhé třetiny jsme výrazně polevili, soupeř toho využil a vrátil se gólem v přesilovce zpátky do hry. Třetí třetina byla podobná té druhé, opět jsme nehráli moc dobře a vytvářeli jsme si málo gólových příležitostí. Nakonec se nám podařilo vstřelit třetí branku, na kterou soupeř opět gólem v přesilové hře odpověděl, nicméně co se týče branek, tak to bylo v tomto zápase vše.

S výkonem týmu, ale být spokojený nemůžu. S tak jasnou převahou, kterou jsme měli, by měl tento zápas skončit vysokým skóre s poklidným dohráním, a ne se strachovat do poslední vteřiny o 3 body. Chce to větší klid na hokejkách, v hlavách a hlavně u hry přemýšlet. Máme mladý kádr, takže pevně věřím, že je toto prozatím mladická daň a budeme se v tomto ohledu zápas po zápase zvedat. V neposlední řadě bych ještě rád poděkoval vedení klubu a našim sponzorům za nové dresy, ve kterých jsme tento zápas nastoupili a mohli jsme je tak pokřtít domácí výhrou."

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po roční pauze je tu zpět zcela unikátní akce neodmyslitelně spojená s Arénou Ježkárna! 15.ročník PENALTY HOKEJBALU zná svůj termín - pouťový pátek 24.srpna 2018 od 18:00!