HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Mladší žáci ve Svitavách


ilustrační foto (foto: Robert Musílek)

Dalším ze série turnajů mladších žáků se konal ve Svitavách. Počasí nám přálo a prostředí svitavského stadiónu je více než přátelské pro sportování všeho druhu. Sportovně tedy neděli neprožili jen naši hráči, ale i většina rodinných příslušníků, kteří využili přilehlých sportovišť.

24.05.2018 | Robert Musílek, Jiří Kozel | Mladší žáci | Přečteno: 487x

Robert Musílek: "Turnaj se konal za účasti pouze tří klubů. Pořadatelé rozdělili zápasy do dvou stejných částí. První část se nám bohužel zcela nepovedla a navázali jsme tak na klesající tendenci výkonu a motivaci hráčů. První zápas proti oslabenému soupeři z Pardubic jsme sice ještě zvládli, ale druhý zápas proti naopak tentokráte posílenému domácímu týmu jsme již nezvládli.
Nezbylo tedy než se zamyslet a zcela změnit sestavu. Do druhé poloviny se také podařilo tým povzbudit a již zápas s Autosklem ukázal lepší stránku našeho týmu. Poslední zápas opět proti domácím měl ukázat, jestli se podařilo tým namotivovat. Zpětně hodnotím poslední zápas jako jeden z nejlepších, který jsme v této sezóně odehráli. Tým opravdu šlapal a na hřišti jsme opravdu nechali všechno. Diváci museli být také spokojení, neboť se hrál velice rychlý hokejbal plný šancí na obou stranách. Soupeři jsme prohru vrátili a kluci si užili oslavu vyhraného zápasu.
Jsou situace, kdy je potřeba prohrát, abychom zvítězili."

Ježci HM – Autosklo Pardubice 3:1
2x Sedlák, Musílek

Ježci HM – Sršni Svitavy 0:2

Ježci HM – Autosklo Pardubice 5:0
2x Hladký, 2x Kubátová, Polášek

Ježci HM – Sršni Svitavy 3:1
Polášek, Pilař, Hladký

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka