HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Mladší žáci bojovali na Svítkově


ilustrační foto (foto: web Svítkov)

Další turnaj mladších žáků hostil Svítkov.

10.11.2017 | Robert Musílek, Jiří Kozel | Mladší žáci | Přečteno: 515x

Prvním naším zápasem s domácím týmem Svítkova se nesl duch ospalosti a celkové nemotivovanosti hráčů. Byli jsme všude druzí a předvedená hra byla plna individuálních i týmových chyb. Soupeř hrál jednoduchou hru, která nás zaskočila zcela nepřipravené a zaslouženě nás porazil. Výsledek 5:2 byl zcela vypovídající a my jsme tentokráte prohráli zcela zaslouženě.

Po důkladném rozboru předvedené hry jsme do druhého zápasu proti Autosklu nastoupili odhodláni vyhrát a v zápase nechat všechny síly. Opětovně jsme se potýkali s běhavostí a celkově herní obraz neodpovídal hře, kterou umíme hrát. Ježkům se podařilo vstřelit první gól a ujmout se vedení, bohužel soupeř trochu více zabral a velice rychle se mu podařilo srovnat a následně vstřelit gól na 2:1. Do konce zápasu jsme pak již tahali za kratší konec a prohra nás odsoudila k zápasu o třetí místo.

Třetím zápasem pak po obědě byl zápas s týmem Svitav, který je zápas od zápasu lepším týmem, a proto v nás vzbuzoval obavy. První polovina zápasu pak jasně ukázala, že obavy byly oprávněné a ačkoli jsme soupeře jasně přehrávali, podařilo se nám vstřelit pouze jediný gól. Soupeř přitom několikráte ukázal, že utočit umí, a tak i náš brankař musel předvést něco lepšího ze svého umění. Do druhé poloviny dostali hráči jasný úkol vstřelit čtyři góly. Sázka o šampaňské byla uzavřena. Najednou tu byla motivace a úplně jiný tým. Žádný míček nebyl ztracen a chuť střílet góly se zastavila na čísle 7.

Celkově se nám turnaj nevydařil a mnoho se týmu nedařilo. I to pomyslné štěstíčko odešlo s naší touhou vyhrát, a tak vyložené tutovky končily mimo branku, nebo míček neposlušně poskakoval nad hokejkami našich útočníků i obránců. Čeká nás ještě poslední podzimní turnaj, a to na hřišti nynějšího vítěze. Věřím, že zde se nám bude dařit více a především, že najdeme motivaci pro hráče do tohoto turnaje.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka