HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Minipřípravka na turnaji v Polabinách


ilustrační foto (foto: p. Šulcová)

Zatím co venku probíhá třeskutá zima...dobře tak období zima vydala se Ježčí mikropřípravka na další turnaj do nafukovací haly v Polabinách. Ježčí hokejky jsou sice u ledu, ale děti ukázaly, že i tak hokejbal stále ještě umí.

30.01.2018 | Jiří Kozel | Mikropřípravka | Přečteno: 516x

Jiří Kozel: "Díky četné marodce jsme raději pro tentokrát zvolili jen jeden početnější tým. V zimní přestávce naši nejmenší prakticky nedrželi hokejku v ruce, jelikož se věnujeme spíš koordinaci a základní průpravě co by sportovec měl umět, než hokejbalovým dovednostem, částečně to kompenzuje alespoň hra na dvě která je povětšinou na konci tréninku vyplněna florbalem, takže jsme byli celkem zvědaví, jak se s tím kluci vypořádají. Start do turnaje se příliš nepovedl, když jsme během 20ti vteřin prohrávali 0:2 s domácím Autosklem, ale od té doby jsme se zlepšovali. Opět jsme všem soupeřům vstřelili několik gólů, takže bylo co slavit. V mikropřípravce hrajeme takový hurá styl, kdy oproti ostatním týmům úplně nedbáme na tom, aby hráči doslova stály v brankovišti a urputně bránili. Většinou to přinese více branek v naší síti, ale nijak zvlášť nás to nemusí trápit. Hráči si musí zvyknout, že musí jít pomoct spoluhráčům dopředu a následně se s hrou zase vrátit, což jim hodně pomůže hlavně v minipřípravce, kde třetí hráč trvale ukotvený u vlastní branky je k ničemu. Měli jsme momenty, kdy jsme dokázali sehrát nádherné kombinace a taky momenty, kdy jsme nedokázali volně kutálející míček uklidit z cesty do branky. Prostě spousta věcí se povedla a na spoustě věcí musíme zapracovat."

 

Sestava: Leden, Linhart, Ludvíček,Koreček, Kozel, Kuchař, Šulc

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka