HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Mikropřípravka u Pirátů


ilustrační foto (foto: Jiří Šulc)

Hradec Králové hostil další turnaj mikropřípravek na kterém se opět představily dva týmy ježků, kteří opět ukázali, že již umí své soupeře porazit, nebo minimálně potrápit. Hlavní je, že si všichni nedělní odpoledne užili a odjížděli s úsměvem ve tváři.

11.05.2018 | Jiří Kozel | Mikropřípravka | Přečteno: 449x

Jiří Šulc (bílý tým): "Mikropřípravka JEŽKŮ bojovala proti dalším týmům na turnaji v H. Králové. Tentokrát se povedlo dát dohromady dvě trojky v obou týmech. Hráči se vrhli do všech zápasů s velkým nasazením a bylo vidět, že už se někteří dostávají do těch správných hokejbalových kolejí. S rozvahou zpracují přihrávku, podívají se kde mají spoluhráče, přihrají a nebo se sami pokusí o nějakou akci. Sehráli jsme čtyři krásné zápasy, ve kterých se nám povedlo dát spousty gólů. Ačkoliv jsme také několik míčků lovili z naší branky, nebyli jsme týmem, který „utěsní“ svou branku jedním hráčem a z poloviny hřiště se zkouší trefit. Hráčům velká pochvala za jejich hru."

 

Sestava (bílý tým): Šulc, Ludvíček, Kuchař, Kobera, Zavadil, Horečka


Jiří Kozel (modrý tým): "Opět dva týmy po šesti dětech a opět parádní výkony. Modrým se povedlo vyhrát úvodní dva zápasy a ačkoliv se již následně tolik nedařilo, tak byl zase znát částečný posun dopředu. Na hráčích je již vidět, že pochopili systém jakým chceme hrát. Jsou si vědomi, že jeden by měl být stažený, ale zároveň se má zapojit do hry a né jen bránit vlastní bránu a hned je znát, že se nám do hry zapojí celá trojice, což si myslím bude nejvíce znát v minipřípravkách. S každým turnajem jdou naše výkony nahoru a již nyní se těsíme co předvedeme v Letohradě. Dík všem za super turnaj."

 

Sestava (modrý tým): Kozel, Tlapák, Kocian, Linhart, Leden, Novák

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka