HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Mikropřípravka poprvé v akci


ilustrační foto (foto: Jiří Šulc)

První jarní turnaj odehrála i mikropřípravka, která oproti podzimní části ukázala velký pokrok a svých soupeřů se již nemusí bát, jelikož jich několik dokázala i porazit. Ježci se opět vrátili k hraní na dva týmy, které zajistí dětem větší počet odehraných minut a tím i více zkušeností.

19.04.2018 | Jiří Kozel | Mikropřípravka | Přečteno: 404x

Jiří Šulc (modrý tým): "Modrý tým Ježků, jeden ze dvou nasazených do turnaje v Přelouči, sehrál čtyři krásné zápasy. Ačkoliv jsme postavili necelé dvě trojky oproti soupeřům, naši nejmenší Ježci ukázali, jaké velké kroky kupředu udělali přes zimní přípravu. Na hřišti byl vidět pohyb všech hráčů, nechyběli ani povedené přihrávky, osobní souboje a střely na soupeřovu branku. Kluci dali do zápasů celé své srdce a bylo vidět, že je hokejbal opravdu baví. Odměnou za jejich úsilí byli dvě výhry, jedna remíza a jedna prohra. Za to jim patří Velký dík a jejich radost ze hry a vítězství, je pro jejich trenéra ta nejlepší odměna. Poděkování patří i jejich rodičům za podporu."

 

Sestava: Šulc, Koreček, Kuchař, Horečka, Novák

 Jiří Kozel (bílý tým): "Mikropřípravka již od mrazivého týdnu trénuje venku a nezahnalo ji ani horší počasí a ten jeden a půl měsíce s hokejkou v ruce byl na hráčích hodně znát. Výsledky jsou pro tuto kategorii druhořadé, ale po neustálých porážkách z podzimu bylo pro hráče jistě příjemné odjíždět z turnaje i s nějakým tím skalpem soupeře. Atmosféra těchto turnajů je opravdu úžasná a člověk si může hokejbal nejmenších skutečně užít a za to patří dík všem, kteří se turnajů zúčastňují."

 

Sestava: Kozel, Kocian, Tlapák, Ludvíček, Leden, Linhart

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka