HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Mikropřípravka hrála v hale


ilustrační foto (foto: Jiří Šulc)

Mikropřípravka se předvedla v Polabinách v nafukovací hale. Celý turnaj se povedl a díky nové formě turnaje netrval, tak dlouho což je pro nejmenší hráče daleko vhodnější, jelikož příliš dlouhý turnaj jim odebere daleko více sil než pár zápasů za sebou.

08.12.2017 | Jiří Kozel | Mikropřípravka | Přečteno: 647x

Jiří Šulc (modrý tým):  "K prvnímu zápasu nastoupili kluci proti Autosklu (bílá). Chvíli jsme se v útoku potýkali s tím, kde je míček a když jsme ho našli, tak jsme se o něj poprali spolu a ne se soupeřem. V druhém duelu nám docela zatopily hvězdy ze Svítkova. Jejich skvělá hra a hlavně zakončení nám moc šancí nedávalo, ale naši malí Ježci se s nimi statečně prali až do poslední minuty. Po základní skupině nás čekali další dva zápasy a to proti Autosklu (černá) a Rangers Opočno. V  těchto dvou utkáních to už byla jiná liga a kluci mě mile překvapili. Obránci skvěle bránili a rozehrávali krásně do stran na útočníky a ty měli velkou chuť si dát gól. Odměnou jim byly dvě krásné remízy. Z toho jedna proti Opočnu, které skončilo ve své skupině první. Všem hráčům chci poděkovat za super výkony. Je skvělé vidět kluky, když jdou ze hřiště střídat, ještě ani neopustí plochu a už se ptají, kdy zase půjdou hrát. Velký dík samozřejmě patří i jejich rodičům za podporu, bez které by to nešlo. Děkuju všem a přeji Vám hezké Vánoce."

Jiří Kozel (bílý tým): "Byl jsem zvědavý, jak to bude v nafukovací hale vypadat a byl jsem nadšen a tiše záviděl mladým Autosklářům, kteří díky této vymoženosti mohou držet celou zimu hokejku. Naši hráči tuto možnost nemají a tak jsme byli zvědavý, jak se poperou s tím, že delší dobu nedrželi hokejku v ruce. Myslím, že to zvládli na jedničku a to se nás po celý turnaj držela trošinku střelecká smůla - tolik tyček do pidi branky si nepamatuji. Turnaj jsme si všichni náležitě užili a výkony dětí šli v turnaji postupně nahoru. I oproti minulému turnaji jsme předvedli velké zlepšení, vždyť jsme tentokrát v každém zápase vstřelili minimálně jednu branku a povedlo se nám to i proti Svítkovu, který patřil ten den k nejlepším, což jsme náležitě oslavili. Děkujeme organizátorům za fajn turnaj!"

 

Sestava "modrý tým" : Šulc, Tlapák, Kobera, Linhart, Leden

Sestava "bílý tým" : Kozel, Koreček, Ludvíček, Horečka, Kuchař, Kocian

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka