HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Letní příprava mužů zná svůj přesný kalendář


ilustrační foto (foto: Josef Kozel)

Mužské týmy mají připravenu společnou letní přípravu - na předsezónní dril je nachystáno hned několik novinek. A do kádru A i B týmu se hlásí jak nové, tak staronové tváře.

Vedení klubu projednalo všechny možné varianty zapojení do soutěží pod hlavičkou ČMSHb a podalo přihlášky do obou mužských soutěží hraných v regionu Čechy Východ, tedy ve spojeném Pardubickém a Královehradekém kraji.

09.07.2017 | Josef Kozel | A-TÝM | Přečteno: 1020x

MUŽI A - 2.liga Čechy Východ

Loňská sezóna byla jako na houpačce. Zimní přestávka pomohla stabilizovat dění v kabině A týmu a mužstvo pod vedením trenéra Kamila Mlejnka odehrálo velmi dobrou jarní část, kdy vybojovalo východočeský bronz. Vzhledem k sestupu České Třebové a Chlumce nad Cidlinou bude soutěž opět o něco kvalitnější a náročnější.

MUŽI B - Krajská liga Čechy Východ

Béčko bylo vždy za rezervu. Parta čtyřicátníků a jednoho padesátníka hlásí připravenost na další sezónu a jistě potěší zájem dravého mládí, které vhodně kádr doplňuje a začíná se v soutěži úspěšně prosazovat. Poslední tři roky bylo vždy stropem čtvrtfinále. Povede se připravit na sezónu tak, aby se konečně nepřízeň osudu prolomila?

Realizační týmy se tvoří - příprava bude společná

S ohledem na plánový konec trénování Kamila Mlejnka u A týmu klub usilovně pracuje na vytvoření stabilních realizačních týmů u obou kolektivů. V tuto chvíli je ve hře několik variant možného řešení, na odtajnění je ještě dostatek času. Příprava mužských týmů však bude po celé léto SPOLEČNÁ!

PLÁN PŘÍPRAVY:

  • úterý 1.srpna - 18:30 - Aréna Ježkárna - atletika, fotbal, hry (stačí triko, trenky a běžeckou obuv)
  • čtvrtek 3.srpna - 18:30 - Aréna Ježkárna - atletika, fotbal, hry (stačí triko, trenky a běžeckou obuv)

  • úterý 8.srpna - 18:30 - Aréna Ježkárna - atletika, fotbal, hry (stačí triko, trenky a běžeckou obuv)
  • čtvrtek 10.srpna - 18:30 - Aréna Ježkárna - atletika, fotbal, hry (stačí triko, trenky a běžeckou obuv)

  • pátek 11.srpna - neděle 13.srpna - ČÁSLAV - celoklubové soustředění (v plánu jsou dvě přípravná utkání)

Pozn.: od úterý 15.srpna vždy 18:30 - Aréna Ježkárna - tréninky na stadionu


Všichni zájemci o hraní v dresu s Ježkem na hrudi se hlásí výhradně předsedovi klubu (včetně omluvenek) - JOSEF KOZEL - 603 312 060, e-mail: predseda@jezci.cz

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka