HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Krutě, ale spravedlivě

Těsně před gólem na 3:2 (foto: D. Kerschbaum)

Ježčí starší žáci pomalu stahují Letohrad na 3. místě a dokázal je i potřetí porazit, když rozhodli o zisku třech bodů až 8 vteřin před koncem.

11.04.2018 | Jiří Kozel | Starší žáci | Přečteno: 240x

Ježci Heřmanův Městec : SK Hokejbal Letohrad 3 : 2 (0:1,1:1,2:0), střely 34:23

Do utkání tým Ježků nevstoupil podle svých představ a hned v úvodu čelil dvěma přesilovým hrám. Tu druhou navíc dokázal soupeř využít a dostal se do vedení. Ve hře 5 na 5 Ježci začali mít navrch, ale územní převahu nedokázali využít, když hlavně spousta střel mířila mimo branku. První dějství tak skončilo 0:1 pro hosty.

I ve druhé třetině se hrálo podle stále stejných not a to tlakem Ježků, které narušovali velmi nebezpečné kontry Letohradu. Ježci konečně dokázali trefit branku a hlavně překonat skvělého brankáře Letohradu a vyrovnali na 1:1. Ve vzduchu byl druhý gól Ježků, ale radoval se Letohrad, když míček trošku záhadně proskákal skrz brankáře A. Páva až do branky.

Ve třetí třetině Ježci ještě více přidali v napadání a unavení hráči Letohradu začali chybovat, srovnat se dlouho však nedařilo. To přišlo až v půlce třetiny, kdy s velkou dávkou štěstí D. Synek překonal brankáře nahrávkou kterou směroval naslepo před branku. Oba soupeři chtěli získat tři body a museli se činit oba brankáři. Po sérii oddechových časů se Ježci dostali do útočného pásma a po střele mimo tyče se nejrychleji k míčku dostal V. Vohralík a našel před brankou volného J. Pilaře, který nás poslal do vedení 8 vteřin před koncem zápasu. Z utkání to však nebylo vše a A. Páv musel ještě vytáhnout střelu, kterou si nechali Jeleni na samotný závěr.

Jiří Kozel: "Super zápas, super soupeř. S Letohradem to je stále stejné po většinu utkání tlačíme, ale on má hráče, kteří dokážou přecházet do rychlých protiútoků a tím nás hodně zlobí. V utkáních máme většinou více ze hry a územní převahu, ale to neznamená, že máme více vyložených šancí. Věřili jsme, že při hře na nekompletní tři řady budeme mít na konci zápasu více sil a soupeře přetlačíme a i se tak povedlo. Byli jsme trpěliví a věřili tomu, že hrajeme dobře a že zápas otočíme. Ostatně tomu odpovídali i přestávky, které byly nebývale klidné. Letohrad jsme tak porazili i potřetí sezóně i když pravda velmi krutě, ale spravedlivě."

Fotogalerie ze zápasu (D. Kerschbaum)

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po roční pauze je tu zpět zcela unikátní akce neodmyslitelně spojená s Arénou Ježkárna! 15.ročník PENALTY HOKEJBALU zná svůj termín - pouťový pátek 24.srpna 2018 od 18:00!