HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

K nezastavení


ilustrační foto (foto: Robert Musílek)

Mladší žáci sehráli v jarní části 3 turnaje na kterých odehráli 12 zápasů - stále platí bez porážky. Na dalším turnaji 6. 5. se představí na domácí půdě. Udrží neporazitelnost?

25.04.2018 | Robert Musílek, Jiří Kozel | Mladší žáci | Přečteno: 422x

Dalším ze série turnajů mladších žáků se konal v Jihlavě. Počasí nám přálo a pořadatelský klub vytvořil přátelské prostředí plné pohody. Moc děkujeme za připravené pohoštění v podobě koláčů, které dodávaly potřebnou energii všem hráčům.
Do týmu se nám po roce vrátil hráč, který byl v minulosti oporou týmu nejen v útoku, ale také v brance. S sebou si přivedl kamaráda, a tak nám do týmu přibyli hned dva hráči a těšili jsme se, jak se jim povede a je potřeba říci, že návrat a premiéra se velice povedla a oba dva hráči se prosadili i gólově a přispěli tak k dalšímu úspěchu našeho týmu.
Turnaj pro nás byl opravdu těžkou zkouškou. Ve všech zápasech jsme museli hledat motivaci, a přestože umíme góly dávat, tentokrát jsme je i jednoduše dostávali, a tím si komplikovali průběh jednotlivých zápasů. Každý vyhraný míček byl pro nás velice těžký a trápil nás přechod do útočného pásma. Většinou jsme u míčku byli až ti druzí a pokaždé něco malinko chybělo. Musím vyzdvihnout výkon hráčů pardubické Alfy, která po neúspěšné sérii předvedla nevídaný obrat a především energie a chuť, se kterou se dokázali její hráči pouštět do soubojů, byla více než příkladná.
I tak bych chtěl vyzdvihnout tým jako celek, neboť se nenechal zlomit a dokázal jednotlivé zápasy obrátit vždy ve vítězství.

Tentokráte opravdu vybojované!

Těšíme se na další turnaj na domácí půdě a na stejně kvalitní soupeře.

Ježci HM – Svítkov Stars 4:2
(3xKachlík, Kubátová)
Ježci HM – SK Jihlava 8:0
(Musílek, 3xPolášek, 2xStarý, Kachlík, Munzar)
Ježci HM – HBC Autosklo Pardubice 5:3
(Musílek, Hladký, Kubátová, Kachlík, Munzar)
Finále Ježci HM – HBC Autosklo Pardubice 5:2
(2xHladký, Kachlík, Kubátová, Munzar)

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka