HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ježci zastavili Lokomotivu v samém závěru


ilustrační foto (foto: Alena Čížková)

Ježčí A-tým v první kole porazil Jokerit a tak i přes zranění a jiné problémy, které oslabily tým, pomýšleli na body z České Třebové. Někteří hráči navíc viděli ráno žáčky, kteří dokázali stáhnout dvougólové manko a tak dali soupeři nějaký ten náskok k dobru.

13.09.2015 | Jiří Kozel | A-TÝM | Přečteno: 1715x

2.kolo | Sobota 12.09.2015 - 15:00
TJ Lokomotiva Česká Třebová B - Ježci Heřmanův Městec   4:5 ss   (0:0, 3:1, 1:3 - 0:1)
Branky: Ježci: 25:59 Škubník (Jošt), 33:32 Škubník (Bőhm R.), 41:46 Macenauer (Menc L.), 43:46 Bőhm R. (Bőhm J.)
Střely: 22:37 | Vyloučení: 3:4 | Využití: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 0
Ježci Heřmanův Městec: Jiří Pilař, Lukáš Synek - Lubomír Menc, Jan Bőhm, Lukáš Myška, Ondřej Honek - Lukáš Drbohlav, Petr Škubník, Radek Bőhm, Petr Kopriva, Jan Doležal, Tomáš Pilař, Roman Jošt, Dominik Macenauer

Radek Böhm: "Do České Třebové jsme odjížděli zdaleka ne v plném počtu hráčů, ale i přesto, jsme chtěli navázat na předchozí zápas s Chrudimí a odvést si domů pár bodů do tabulky.

První třetina byla zcela v naší režii, soupeře jsme neustále tlačili a on hrozil pouze pár nahozeními na našeho brankáře, nicméně gól jsme nebyli schopní vstřelit.
Druhá třetina byla úplným opakem té první.
V rozmezí 3 minut nám soupeř nasázel 3 góly a vypadalo to, že je po zápase. Do konce třetiny jsme stihli ještě vstřelit gól, ale i tak zatím průběh zápasu ukazoval, že body si nechají domácí.
O přestávce panovalo u všech hráčů odhodlání a síla poprat se o výsledek, což se nakonec i povedlo.
Přidali jsme kontaktní gól na 3:2, na který ještě domácí odpověděli další brankou, nicméně pak už jsme to byli zase my, kdo útočil a nenechal domácí vydechnout.
V poslední 5-ti minutovce jsme zápas vyrovnali a dokonce pohrdli i naskytnutou přesilovou hrou v poslední minutě zápasu.
Následoval penaltový rozstřel, který si v brance bez větších problémů pohlídal Lukáš Synek a po gólech Romana Jošta a Radka Bőhma jsme odjížděli domů se dvěma body.
Závěrem bych chtěl všem klukům, smeknout velkou poklonu za bojovnost, odhodlaní a obrovské týmové pojetí hry."
 
 
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka