HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ježčí rezerva padla v boji s kanci


ilustrační foto (foto: Alena Čížková)

B-tým nastupoval do sobotního duelu s cílem prodloužit sérii a donutit Žamberk k další cestě do naší arény. Povedlo se, ale v nedělním duelu již Ježek na Kance nevyzrál a rezerva se tak se soutěží loučí.

10.05.2016 | Ondřej Honek | B-TÝM | Přečteno: 1385x

Sobota 7.5. 2016 - 3. čvrtfinále
 
Ježci Heřmanův Městec : SK Hokejbal Žamberk 8 : 5 (4:2,3:1,2:1)
 
Do zápasu jsme šli s jasným cílem vyhrát, protože neúspěch by znamenal pro "B" tým konec sezóny. Sestava byla výrazně posilněná oproti zápasům v Žamberku, a také se to projevilo na hřišti. První třetinu jsme měli určitě více ze hry a podařilo se nám vstřelit 4 góly oproti 2 žamberským. Druhou třetinu s námi Žamberk držel krok hlavně díky 3 oslabením, která jsme ale dokázali přečkat. Ačkoliv jsme v druhé části neměli tolik šancí, podařilo se nám soupeři utéct až na rozdíl 7:3 a zdálo se být rozhodnuto. Hosté ale nedali svoji kančí kůži zadarmo a dokázali nás ještě ve třetím dějství pěkně potrápit, když se dotáhli na rozdíl dvou branek. Definitivní stav na 8:5 určil v čase 44:53 o víkendu výborně hrající Ondra Běloušek. 
 
 
Střely na branku: 27:27
 
Vyloučení: 8:3
 
Branky Ježků: 0:47 Pilař T. (Mlejnek K.), 1:02 Doležal (Míšek), 5:15 Sliacký (Běloušek),
14:53 Pilař T., 17:45 Sliacký, 24:10 Secký (Kadaňka), 29:02 Kadaňka (Flídr), 44:53 Běloušek
 
 
Sestava Ježků: Synek - Honek, Horníček, Sliacký, Böhm J., - Míšek, Doležal, Běloušek, Bahník,
Kadaňka, Bernát, Mlejnek K., Pilař T., Pavlíček, Kučera, Secký, Flídr
 
 
 
Neděle 8.5. 2016 - 4. čtvrtfinále
Ježci Heřmanův Městec : SK Hokejbal Žamberk 3 : 4pp (0:1,2:2,1:0-0:1)
 
V tomto utkání opět nezbývalo nic jiného než zvítězit. Vykročili jsme správným směrem už v čase 0:11, kdy bleskovou souhru zakončil Tomáš Pilař. To bylo ale z pohledu branek za celou třetinu vše. Hostům se podařilo na začátku druhé třetiny srovnat, ale nezůstali jsme pozadu ani my. Ve 21. minutě se střelecky připomenul náš kapitán A týmu Radek  Böhm, který je jistě po půlroční stopce hladový po gólech a o tři minuty později zvýšil na 3:1 Tomáš Kadaňka. Žamberk ale dál bojoval a do konce druhé části snížil na 3:2. Bohužel závěrečná třetina nám nevyšla. I přes naši střeleckou převahu 10:5 se podařil dát kancům šťastný vyrovnávající gól na 3:3 a utkání šlo do prodloužení. To jsme začali velice aktivně, ale z nahodilého útoku hostů jsme po špatném obsazení hráčů před naší brankou obdrželi rozhodující gól a Žamberk se mohl radovat z postupu do semifinále. Chtěl bych soupeři popřát mnoho zdaru v boji se silným Hronovem a trenérovi Martinu Motyčkovi hlavně pevné nervy :-) . Všem Ježkům děkuji za bojovnost v obou zápasech.
 
 
Střely na branku: 21:16
 
Vyloučení: 4:1
 
Branky Ježků: 0:11 Pilař T. (Běloušek), 20:34 Böhm R. (Běloušek), Kadaňka (Bahník)
 
Sestava Ježků: Snížek - Böhm J., Sliacký, Honek, Kučera - Pilař T., Běloušek, Böhm R.,
Flídr, Pavlíček, Doležal, Kadaňka, Bahník, Secký
 
Fotogalerie (Alena Čížková) Sobota
Fotogalerie (Alena Čížková) Neděle
 
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka