HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud
Hokejbalové centrum mládeže = Ježci Heřmanův Městec

AKTUÁLNĚ

Ježci přetlačili Lokomotivu

ilustrační foto (foto: Jiří Kozel)

Sice je prozatím odehráno pouze 5 kol, ale zatím to vypadá, že soutěž 2. NHbL bude značně vyrovnaná. Každé vítězství venku, navíc takto vybojované, bude důležité.

10.10.2017 | Jiří Kozel | A-TÝM | Přečteno: 440x

TJ Lokomotiva Česká Třebová vs. Ježci Heřmanův Městec 1:4 (1:0,0:2,0:2)

Branky Ježků: 19:01 Pavlíček (Škubník), 26:13 Škubník (Jošt), 42:04 Kopriva (Menc L.), 44:24 Škubník (Kopriva)

Ondřej Honek: „Vzhledem k velmi okleštěné sestavě jsme jeli do Třebové spíše bránit a čekat na případné chyby soupeře. Prvních 10 minut zápasu jsme se nemohli dostat vůbec z našeho pásma a tlak domácích byl neuvěřitelný. Pro nás bylo důležité, že nás držel gólman a střely soupeře často míjely "zařízení". V 11. minutě se přeci jen domácí dostali do vedení, když využili přesilovou hru. Do konce třetiny se již nic podstatného nestalo. V druhé části se již naše hra začala zlepšovat a ve 20. minutě se po vyhraném buly v útočném pásmu prosadil střelou od modré Marek Pavlíček. Tento moment nás psychicky hodně zvednul a začali jsme být Třebové rovnocenným soupeřem. Kohouti sice hrozili nebezpečnými akcemi, avšak vše likvidoval v bráně výborný Petr Menc. Ve 27. minutě napřáhl ke střele Petr Škubník a domácí mohli lovit míček znovu ze své branky. Na začátku třetí části přišel tvrdý atak zezadu u mantinelu na našeho gólmana a musel být střídán. Do brány se tak postavil Lukáš Synek, a ten to, jak se říká, "zavřel". Nám se podařilo vstřelit zásluhou Petra Kopřivy a Petra Škubníka další dva góly a odvezli jsme si z Třebové cenný skalp. Chtěl bych poděkovat všem klukům za výborný týmový výkon. Rovněž děkuji rozhodčím, kteří drželi zápas i přes spoustu vyloučených v rovině."

Sestava Ježků: Menc P., Synek L. - Honek, Pavlíček, Menc L., Macháček - Kopriva, Pilař T., Škubník,
Valenta, Drbohlav, Novelinka L., Jošt, Škoda, Šídlo Š.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Při přechodu na asfalt si hodně hráčů stěžuje na kde co. Tentokrát to však měli hráči zakázáno a mohli nadávat až jen v případě vítězství při opačném výsledkuby mohli nadávat jen sobě.