HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ježci porazili Jeleny


ilustrační foto (foto: I. Janoušková)

Starší žáci v minulém kole obrali lídra tabulky ze Svítkov o bod a to hlavně díky povedené třetí třetině, kdy smazali manko tří gólů. Nyní se jim povedlo v poslední třetině zápas otočit proti Letohradu.

16.11.2017 | Jiří Kozel | Starší žáci | Přečteno: 526x

SK Hokejbal Letohrad - Ježci Heřmanův Městec 4 : 6 (1:1,2:2,1:3), střely 23:28

První třetina se Ježkům příliš nepovedla a hráči prohrávali většinu soubojů, přesto však šli do vedení, když se trefil K. Daníček. Letohrad se však do konce první třetiny dočkal zaslouženého vyrovnání.

V druhé třetině se Ježci zásluhou V. Vohralíka dostali do vedení hned na samotném začátku a dostali se na koně. Gól byl na spadnutí a po jedné střele musela zachraňovat Letohradského brankáře i branková konstrukce. Vzápětí na to však přišel kiks brankáře Ježků A. Páva, když míček přes celé hřiště nejprve zastavil, ale následně nahrál přesně na hůl Letohradského útočníka a ten již měl jednoduchou pozici umístit míček do branky. Tato branka na Ježky dolehla a navíc přišlo vyloučení a Letohrad jí nepohrdl a z vedení najednou byl výsledek přesně opačný. Tým Ježků se však rychle oklepal a po vyrovnávacím gólu zase chytil otěže utkání do svých rukou, ale gól navíc nepřišel.

Třetí dějství začalo pro tým z Heřmanova Městce, jako ze zlého snu Letohrad se ujal vedení 4:3 a navíc po dvou vyloučeních dostal výhodu přesilové hry 5 na 3. Ježci ji však dokázali ubránit a navíc při oslabení 5 na 4 dokonce skórovali, když tentokrát udělal chybu brankář soupeře a propustil nahození J. Čapky. Nepovedený start do poslední části byl zapomenut a po dvou brankách v rychlém sledu Ježci vývoj utkání dokonale obrátili.

 

Jiří Kozel: „V posledních třech utkáních jsme chtěli vyhrát alespoň dvě utkání a když se nám povedlo proti Svítkovu jen vyrovnat, tak cíl zbyl na poslední dvě utkání podzimu. První část jsme si splnili v Letohradu, ale úkol to rozhodně nebyl vůbec jednoduchý. Hrálo se utkání plné osobních soubojů a stálo nás spousty sil. Nenechali jsme se srazit kiksem brankáře, možná trošku přísnějším vyloučením ani vedoucím gólem Letohradu. Opět jsme ukázali, že zvládneme zabojovat a utkání dovedli do vítězného konce. Teď se pokusíme vrátit Přelouči porážku, ale že to bude těžká mise víme i bez nápovědy od Svítkova, který s ní prohrával již 3:0, ale nakonec vyhrál. Pokud nás poženou fanoušci, tak jako se Svítkovem a Letohradem, tak kluci nevypustí krok a věřím, že to zvládneme.“

Sestava: Páv - Dufek, Čapka, Musílek, Málek, Dufek, Šmíd, Vohralík, Pilař, Kubátová, Kozel, Daníček, Baumgartner, Jožák

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka