HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ježci porazili hned dva týmy naráz


ilustrační foto (foto: A. Čížková)

Hned tři týmy se sešly na utkání v Opočně. Jeden měl bílé dresy, druhý modré a třetí pruhované. Od začátku byl nejvíce vidět tým pruhovaných, kteří diktovaly tempo zápasu a od začátku nedaly svým soupeřům šanci, ale poslední slovo měli modří Ježci a Lukáš Novelinka, který jako jediný od začátku věděl co chce při nájezdech udělat a nacvičeným blafákem ;o) přidělil Ježkům bod navíc.

18.04.2018 | Jiří Kozel, Ondřej Honek | A-TÝM | Přečteno: 440x

HBC Rangers Opočno vs. Ježci Heřmanův Městec 3:4ss (1:1,0:1,2:1-0:1)

 

Ondřej Honek: „Do Opočna jsme jeli hájit naši jarní neporazitelnost a určitě jsme si chtěli odvézt plný počet bodů. Bohužel začátek zápasu nám vůbec nevyšel. Již v 7. minutě jsme inkasovali a ve 12. minutě už jsme měli na kontě 4 vyloučení a náš gólman Lukáš Synek musel čelit i trestnému střílení, které s ledovým klidem zvládnul. Rozhodčí také za krátko odpískali trestné střílení pro nás, jež jsme ale stejně jako Opočno neproměnili. Do hry jsme se dostali až vyrovnávací brankou Lukáše Novelinky, který hned po buly prostřelil domácího brankáře Ponkeho. Do druhé třetiny se tedy šlo za vyrovnaného stavu 1:1. Naši hru jsme výrazně zlepšili a vytvářeli si dobré šance. Ve 25. minutě jsme vstřelili druhou branku po krásné souhře Romana Jošta a Kuby Nováka, který z "první" nekompromisně zakončil. Na začátku třetí části se nám podařilo přidat třetí branku - Patrik Škoda nádherně vymetl pravý růžek branky a bylo hned veseleji. Poté však přišla opět série našich vyloučení, která nám vzala doslova vítr z plachet a soupeři se podařilo srovnat stav na 3:3. Rozhodnout tak musely nájezdy, ve kterých dominovali brankáři. Gólem skončil až náš pátý nájezd, který proměnil Lukáš Novelinka a rozjásal naši střídačku. Každopádně jsme nakonec rádi, že se podařilo vyhrát a pojistit si tak minimálně čtvrté místo v tabulce. Soupeř nám body rozhodně nedal lacino a velké díky patří našemu brankáři Lukáši Synkovi, který nás opět podržel, když to bylo potřeba."

 

Fotogalerie ze zápasu (A. Čížková)

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka