HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Ježčí Bodliny bojovaly v České Třebové


ilustrační foto (foto: ...)

První turnaj Východočeského přeboru si nenechaly ujít ani Ježčí Bodliny. Počasí bylo mrazivé, pouze 5°C, silný déšť a vítr, ale i přesto se ženy utkaly v pěti zápasech o celkové umístění. Do turnaje naskočilo 7 stálých opor Bodlin, 1 navrátilkyně a 3 úplní nováčci, kteří se velmi rychle rozkoukali. 

25.04.2017 | Lenka Pospíšilová | Ženy | Přečteno: 1577x

1. zápas HBC Autosklo - HAK Pardubice - Bodliny Heřmanův Městec (1:0)

Celý zápas byl velice vyrovnaný a vrtkavý. Chvilku byly ve výhodě holky z Autoskla, chvilku Bodliny. Přesto se jeden gól vkulil do naší sítě a my jsme již nedokázaly odpověď.

2. zápas Eagles Brno - Bodliny Heřmanův Městec (0:2)

Nováček na turnaji Eagles Brno se nepředstavil vůbec ve špatném světle. Zezačátku to byl z naší strany uspěchaný hokejbal, který končil mnoho nepřesnostmi. Po prvním góle se nám trošku ulevilo a hra již byla uspořádanější. Po chybě Brna jsme měly možnost zvýšit z trestného nájezdu, což se nepodařilo, ale i přesto jsme ve hře ještě jeden gól vsítily. Velice sympatický výkon Brna, který půjde se sezonou jistě nahoru.

3. zápas Bárbíny Kyjov - Bodliny Heřmanův Městec (1:0)

Vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. Barbíny se začaly již koncem minulé sezony obrovsky zlepšovat a na startu té letošní to pouze potvrdily. Dokázaly nás porazit gólem z dorážky a problém dělaly i ostatním týmům, což zapříčinilo, že nakonec bojovaly o první místo.

4. zápas HBTF Rebels Skalica - Bodliny Heřmanův Městec (3:2)

Poslední zápas v základní skupině přinesl nášup gólů. Do zápasu jsme vstoupily trošku rozhozené a bez tempa, což vedlo ke dvěma rychlým gólům Skalice. První polovina se nám nevydařila, přesto jsme do druhé vstoupily již v trošku bojovnějším tempu. Podařilo se nám skóre dorovnat a bylo mnoho šancí k tomu otočit vývoj zápasu na svojí stranu. Po chvilkovém tlaku se Skalici povedl individuální únik, který zakončily gólem a přestřelku tak vyhrály. Rebels Skalica se nakonec staly celkovým vítězem a postupují do vyšší výkonnostní skupiny.

5. zápas o 3. místo HBC Autosklo - HAK Pardubice - Bodliny Heřmanův Městec (1:2 po nájezdech)

Poslední utkání dne bylo velmi motivující, byly jsme připraveny Autosklu vrátit porážku z prvního zápasu a bojovat o bronzové umístění. Během první půle se nám podařilo vstřelit gól, který trošku uklidnil hru. Odpověď však netrvala příliš dlouho a Autosklo dokázalo srovnat. Po mnoha šancích na obou stranách se skóre již nepohnulo, což znamenalo 5 minutové prodloužení s tzv. "Zlatým gólem". Strach z inkasování nás držel ve hře trošku v sevření, přestože nějaké šance jsme měly, nedokázaly jsme je gólově proměnit. Souboj poté došel až k samostatným nájezdům, ve kterých se vystřídalo téměř celé družstvo. Gólmanka nás perfektně vzadu podržela a všechny nájezdy Autoskla zlikvidovala, proto jsme poté byly tím šťastnějším týmem, který dokázal krásným gólem pod víko rozhodnout.

 

 

Asistent trenéra: „Můj první dojem s ženským hokejbalem je víc než pozitivní. Turnaj v České Třebové byl organizačně velmi dobrý a i přes nepříznivé počasí to byla nádherná hokejbalová sobota. Musím především pochválit a smeknout před děvčaty z týmu. Jsou super parta, panuje mezi nimi dobrá nálada, ale hlavně jsou to bojovnice. Holky hrály skvěle, bojovaly, hecovaly se, zápas od zápasu se zlepšovaly. Tečkou za jejich výkonem byl zápas o třetí místo, které jsme po dramatickém závěru vyhráli na nájezdy. Všem holkám za to patří velký dík!!!“

Kapitánka: „Turnaj byl náročný a dlouhý, ale přesto jsme si ho parádně užily. Holky hrály úžasně. I přes nepřízeň počasí převládala bojovnost, skvělá nálada po celý den a snaha o dobrou hru a výsledek. Bronzové umístění je perfektní. Nové holky v týmu se rychle rozkoukaly, jak to v turnaji chodí, nasály atmosféru, pochytaly pár prvních ran a moc si to užily.“

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka