HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Hodnocení podzimu - minipřípravka a přípravka


ilustrační foto (foto: Jiří Šulc)

Podzimní sezóna skončila a stejně tak se blíží konec kalendářního roku - hodí se tedy trošku bilancovat.

17.12.2017 | M. Mareček | Přípravka | Přečteno: 635x

Hodnocení podzim 2017 mini přípravka + přípravka

Tréninky: Účast na trénincích byla docela hojná. Začalo nám fungovat omlouvání rodičů dětí z tréninku, což je důležité (musíme vést pro potřeby HCM účast, neúčast dětí na trénincích). Měli jsme nějakou představu, jak tréninky vést a kam směřovat, to se nám povedlo tak na 50%. Některé tréninky byly velice dobré, za což musíme děti pochválit, ale bylo mnoho tréninků, které byly horší. Hlavně kázeňsky! Je to problém, odráží se nám to pak při hře na turnajích. Příkladný přístup k tréninkům má kapitán mužstva Míša Starý. Velice se nám líbil přístup Šimona Kapičky - šel opravdu herně nahoru, jen tak dál a dále pak Matouš Slaný - každý trénink dal naplno, super. Máme dva nové hráče - Ondra Licek a Dan Mastík, hrají teprve tři měsíce, pokud vydrží a budou dál poctivě trénovat, tak to bude dobré a budou přínosem pro mužstvo.

Turnaje mini: Minipřípravkových dětí máme málo, proto nám musí vypomáhat děti mikropřípravky, za což jim musíme poděkovat. Jedná se o tyto děti: Filip Kozel, Máťa Tlapák, David Kuchař, Tobiáš Koreček, Jan Ludvíček, Dominik Šulc, Radim Kobera. Prví turnaj odchytal velice dobře Kuba Peřina. Střelecky se dařilo Tomáši Roztočilovi a fantasticky zahrály děti z mikropřípravky. Druhý turnaj už odchytal nový brankář Dominik Šulc a nutno dodat, že velice dobře. Dařilo se střelecky a bylo vidět, že když má chuť a chce hrát Vojta Vodehnal tak jeho kličky a přihrávky jsou úžasné. Dále pak slušně odehrál turnaj Kuba Peřina, Míša Mareček a Tomáš Roztočil. Nadstandardní výkon podal Máťa Tlapák, kdy jeho hra v obraně byla ozdobou turnaje. Třetí turnaj byl již za chladného počasí a bylo to znát. Hlavními tahouny byl Kuba Peřina a Tomáš Roztočil. Minipřípravka prohrála za celý podzim jen dvě utkání. Je to ucti hodný výkon a moc dětem gratuluji.

Turnaje přípravky: První dva turnaje hrané ve třetině hřiště (3+1) odehrály jen přípravkové děti. Mužstvu se dařilo. V každém turnaji prohrálo jen jeden zápas. Dobré výkony předvedly: Honzík Švadlenka, Šimon Kapička, Kuba Málek, Míša Starý, Oskar Meissner, Matouš Slaný. Pak přišel turnaj na celé hřiště. Dobré výkony z předešlých turnajů nás katapultovaly do horní poloviny pavouka, takže té silnější. Jenže co čert nechtěl, těsně před začátkem turnaje se nám z různých důvodů rozpadla první pětka a to téměř celá. Mužstvo odjelo na turnaj ve složení: sedm hráčů přípravky, tři hráči minipřípravky a jeden hráč mikropřípravky. Přesto že jsme se každé utkání zlepšovali, nestačilo to ani na jedno vítězství. Jen škoda utkání se Svítkovem, které jsme prohrály po tuhém a tvrdém boji o jeden gól. Musíme dodat, že kluci nic nevzdávali, ať byly výsledky zápasu jaké koli a dokázali, že dres s Ježkem na prsou a jeho nositelé bojují až dokonce. To je důležité, nikdy se nevzdávat!

Poděkování všem dětem obou kategorií za důstojnou reprezentaci klubu i jejich samotných. Jirkovi Kozlovi za vstřícný přístup na začátku sezóny, kdy vše co jsme potřebovali a chtěli, bez zaváhání zařídil. Jirkovi Šulcovi za jeho pomoc a přístup. Zvláštní poděkování dětem z mikropřípravky za pomoc při turnajích.

Přeji všem krásný advent. Mnoho dárků pod stromeček a v novém roce mnoho zdraví a krásných zážitků s hokejbalem.

Michal Mareček – trenér minipřípravky a přípravky Ježci Heřmanův Městec

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka