HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Domácí turnaj mikropřípravek


ilustrační foto (foto: Jiří Šulc)

Aréna Ježkárna hostila první turnaj letošní sezóny. Dva týmy, 15 hráčů, 8 nováčků to je bilance, která jasně ukazuje, že hokejbalu v Heřmanově Městci se daří a jen tak se z hokejbalové mapy neztratí.

12.10.2017 | Jiří Kozel | Mikropřípravka | Přečteno: 426x

Jiří Kozel (Ježci Heřmanův Městec): Ježci se na domácím turnaji představili rozděleni do dvou týmů, ačkoliv v týmech byla velká většina nováčků, kteří hrají hokejbal sotva měsíc a některým ještě nebyli ani 4 roky. Dali jsme si však za úkol zapracovávat všechny hráče, tak aby postupně získávali zkušenosti a nekoukáme na výsledky. Jelikož to byl první turnaj, tak to byl takový hurá hokejbal všichni za míčkem a z toho plynula většina obdržených branek v naší síti. Dokázali jsme se však i prosadit a každý gól náležitě oslavili. Na trénincích budou mít děti teď určitě ještě větší chuť na sobě zapracovat a na příštím turnaji budeme zase o něco lepší. Celkově si myslím, že se turnaj povedl a panovala dobrá atmosféra bez zbytečného tlaku na výhry. Jsem rád, že počasí se oproti předpovědím alespoň trochu umoudřilo a děti si mohli turnaj užít."

 

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka