HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Dáme trénink


ilustrační foto (foto: Jiří Šulc)

Ve sváteční den 8. 5. nebyla Ježkovka prázdná naopak se zde konal povedený jednodenní camp, kterého se zúčastnilo 16 hráčů.

10.05.2018 | Jiří Šulc | Přípravka | Přečteno: 479x

Trenér Michal Mareček přišel s nápadem stmelit tým JEŽKŮ (přípravka+minipřípravka). Což takhle celodenní trénink? Rozeslali jsme maily s nabídkou a odezva byla opravdu veliká. Celodenního tréninku se zúčastnilo celkem 16 hráčů, z čehož jsme jako trenéři měli velikou radost. I přesto, že byl státní svátek a spousta  dětí mohla jet někam na výlet nebo jen tak odpočívat, většina našich hráčů  zvolila variantu vzít hokejku, výstroj a jít si zatrénovat.

Začali jsme ráno v 8:00, kdy si kluci zahráli fotbálek na celé hřiště. Potom přišlo rozdělení do tří družstev a následovaly hry a cvičení především na postřeh, pohyb mezi hráči, zrychlení a sledování hry. Těmto cvičením jsme věnovali dopolední část tréninku. Při malé pauze na svačinu proběhla i malá teorie z pravidel hokejbalu od trenéra. Po obědě již přišly na řadu hokejky a kruhové cvičení. Na pěti stanovištích si hráči trénovali různé techniky a vedení míčku. Dále následovali přihrávky a zpracování po celém hřišti. Hráči k těmto cvičením přistupovali opravdu zodpovědně. S hráči trénovali i naši dva brankáři, na které došlo až v odpoledních hodinách.

Na konci tréninku si kluci zahráli zápas se střídáním družstev. Všem hráčům patří velká pochvala za jejich skvělý přístup i v tak horkém dni a kvalitně vyplněný čas tréninku. 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka