HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Další vítězství starších žáků

ilustrační foto (foto: Jiří Kozel)

Při přechodu na asfalt si hodně hráčů stěžuje na kde co. Tentokrát to však měli hráči zakázáno a mohli nadávat až jen v případě vítězství při opačném výsledkuby mohli nadávat jen sobě.

20.04.2018 | Jiří Kozel | Starší žáci | Přečteno: 172x

HC Jestřábi Přelouč : Ježci Heřmanův Městec 2 : 8 (1:1,1:4,0:3), střely 18:48

Jiří Kozel (Ježci): „Jelikož jde již o třetí vzájemné měření sil, tak soupeře již trošku známe a můžeme se na něj lépe připravit. První na co jsme se však připravili byl povrch. V kabině jsme si řekli, že si může každý naposled zanadávat na povrch a od té doby jsme o něm nechtěl už slyšet a další případné stížnosti mohli hráči uvolnit až po případné výhře. Myslím, že nám to trošku pomohlo, že jsme se nesoustředili na pro nás nepříjemný povrch, ale o samotnou hru. Jestřábům se sice povedlo vstřelit branku a občas si dokázali vytvořit zajímavou pozici, ale jinak jsme diktovali tempo zápasu my. První třetina ještě skončila 1:1, ale do druhé jsme šli s cílem soupeři odskočit a rozpoutali slušný kolotoč, kterému se soupeř jen stěží odolával. Jestřábi zkusili zrychlit střídání, ale my jsme si střídali dál dle našeho uvážení, věřili jsme, že i naše druhá lajna dokáže soupeřovu ubránit a navíc jsme chtěli i první lajně dopřát odpočinek, tak aby mohli soupeře zase zmáčknout. Trpělivost se vyplatila a v druhé třetině jsme soupeři nadělili 4 branky a o osudu utkání bylo pomalu rozhodnuto. Ve třetí třetině jsme navíc nepolevili a hnali se každé střídání za další šancí.“

Sestava (Ježci): Páv – Musílek, Synek, Kozel, Čapka, Málek, Šmíd, Vohralík, Pilař, Kubátová, Jožák, Daníček

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po roční pauze je tu zpět zcela unikátní akce neodmyslitelně spojená s Arénou Ježkárna! 15.ročník PENALTY HOKEJBALU zná svůj termín - pouťový pátek 24.srpna 2018 od 18:00!