HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Celoklubové Ježčí soustředění bude hostit Čáslav!


ilustrační foto (foto: Josef Kozel)

Popáté v řadě za sebou bude polovina srpna ve znamení Celoklubového Ježčího soustředění - 10.-11.8.2017 - místem je premiérově Čáslav!

15.06.2017 | Josef Kozel | A-TÝM | Přečteno: 1172x

Od roku 2013 se stalo tradicí, že celý klub vyjíždí na 3-4 dny na náročné soustředění do luxusních prostor sportovního areálu v Lanškrouně. Vynikající podmínky tamního zimního stadionu a blízký atletický ovál nabízí ojedinělé možnosti pro dokonalou předsezónní sportovní přípravu od nejmenší kategorie po veterány.

Letošní rok čeká na účastníky změna - v Lanškrouně se rozhodli vydat cestou dřívějšího zaledování a tak místem konání ve dnech 10.-13.8.2017 bude premiérově ČÁSLAV!

Mládež od čtvrtka, muži od pátku

Kategorie mládeže odstartují své soustředění již ve čtvrtek tradičním bojovým přesunem - první trénink v prostředí hokejové haly je čeká v 15:30.

Muži zahajují své soustředění prvním tréninkem v pátek v 10:00.

Ubytování celé výpravy je zajištěno v prostředí internátu dopravního učiliště cca kilometr od čáslavského sportovního komplexu. Stravování bude zajištěno přímo ve sportovním areálu a to v klasickém režimu snídaně, oběd, večeře (+ mládež odpolední svačina). Na účastníky čeká 22 hodin tréninkových jednotek na hokejové hale, doplňkový program a také nejedno atletické překvapení. Místní park Vodranty je znám coby místo drilu legend české atletiky Jarmily Kratochvílové a Ludmily Formanové. Účastníci se tak mají na co těšit.

S velkou pravděpodobností pak obě kategorie zakončí soustředění přátelskými zápasy v neděli odpoledne.

Platba soustředění

Výhradně bankovním převodem na účet 2200621580/2010 - do poznámky uveďte jméno a příjmení.

Účastnický poplatek zústává stejný jako v letech předchozích:

  • 1000 Kč mládež
  • 1500 Kč muži

Kontaktní osoby

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka