HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Bodliny si z Letohradu odvezli 5. místo


Tým (foto: )

Tak jako mikropřípravka, tak i ženy zavítali na turnaj do Letohradu kde se hrálo opět, jako v Chrudimi na mobilním hřišti postaveném v tělocvičně. Do turnaje se přihlásila pětice týmů TJ Lokomotiva Česká Třebová, Pirátky Hradec Králové, TJ Paramo Svítkov Stars, SK Hokejbal Letohrad a ženský tým Ježků z Heřmanova Městce - zkrátka naše "Bodliny".

04.03.2015 | Jiří Kozel | Ženy | Přečteno: 1927x

Turnaj přinesl velice vyrovnaná utkání, která rozhodovali drobnosti. Nikdo vysloveně nedominoval ačkoli TJ Lokomotiva Česká Třebová neztratila jediný bod, tak lehce se jim za vítězstvím nešlo a o celkový triumf museli hodně bojovat již proti našemu týmu Bodlin, když po prvním poločase prohrávali 0:1, bohužel pro naše barvy ukázali zkušenost v poločase druhém a zápas otočili.

Ještě lépe nakročeno jsme měli v utkáním druhém, kde děvčata odskočila dokonce do dvoubrankového vedení, ale i Pirátkám se povedlo skóre dorovnat, alespoň na remízu 3:3.

V dalších dvou utkáních byli Bodliny střelecky aktivní, ale nedařilo se jim míček dostat za záda brankářek soupeřů a tak odešli v obou případech poražené.

 

Bodliny Heřmanův Městec : TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 : 2 (1 : 0), střely 13 : 14

Bodliny Heřmanův Městec : Pirátky Hradec Králové 3 : 3 (2 : 0), střely 10 : 12

Bodliny Heřmanův Městec : TJ Paramo Svítkov Stars 0 : 4 (0 : 2), střely 9 : 12

Bodliny Heřmanův Městec : SK Hokejbal Letohrad 1 : 3 (0 : 2), střely 14 : 13

 

Edita Musilová: "Na turnaj do Letohradu se náš tým těšil jako na každý turnaj. Jsme rády, že jsou i turnaje mimo Východočeský přebor, které můžeme absolvovat. I přes né zcela pozitivní výsledky v turnaji se na týmu projevují poctivé tréninky, některé hráčky chodí trénovat i s muži. Tým je vždy namotivován do začátku zápasu, kde se nám podaří v první půli držet i brankové vedení, ke konci zápasu se nás drží pravidlo - čím víc chceme, tím méně to jde. V tu chvíli hrajou velkou roli i "nervíky". Klobouk dolů před nasazením celého týmu do všech zápasů, zlepšení díky tréninkům je určitě znát a věříme, že výsledky budou určitě časem lepší a lepší."

 

Konečné pořadí:

1. TJ Lokomotiva Česká Třebová

2. TJ Paramo Svítkov Stars

3. Pirátky Hradec Králové

4. SK Hokejbal Letohrad

5. Bodliny Heřmanův Městec

 

Hodnocení a komentáře ostatních týmů naleznete na: http://hokejbal-vychod.cz/zpravodajstvi/turnaje-v-letohrade-pro-nejmensi-hvezdy-a-hokejbalistky-lokomotivy_id-3667.html

 

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka