HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Bodliny přivezly z Holešovického výstaviště 3. místo


ilustrační foto (foto: Edita Musilová)

Neskutečné nabuzení předvedly všechny hráčky Bodlin. Na turnaj odjelo pouze 8 hráček pod dohledem druhého trenéra. Rozpis turnaje sliboval těžké zápasy, na které bylo potřeba obrovského soustředění a bojovnosti. I přes to se podařilo poprvé v kariéře ženského klubu dosáhnout na "bednu".

05.05.2015 | Edita Musilová | Ženy | Přečteno: 1856x

Turnaje se účastnily kluby Litice Plzeň a Rebels Praha, se kterými  jsme se v zápase ještě nepotkaly a poté již známé Fretky Nižbor a Ďáblové Praha, které se nám ještě nikdy nepodařilo porazit. Hned v prvním zápase jsme vyzvaly "Rebelky". Zápas byl z počátku dost vyrovnaný, přestože se nám dařilo soupeřky přehrávat, nemohly jsme se dostat ke kvalitnějšímu zakončení. Zápas nakonec rozhodl jediný gól, který pro nás znamenal první tři body do tabulky.

V druhém zápase už pro nás bylo těžší udržet "Fretky" od míčku. Přestože se nám podařilo v prvním půli skórovat a vybudovat si náskok, hned po 15 vteřinách druhé půle bylo srovnáno. Šance byly na obou stranách a  zápas pro nás rozhodla až Edita Musilová, když nádhernou střelou na zadní tyč překonala gólmana.

V následujících dvou zápasech jsme se snažily pouze o udržení vyrovnané hry. Bohužel Ďáblice s námi moc slitování neměly a díky rychlým přihrávkám a tvrdým střelám nám nakonec nadělily 8 gólů. V posledním zápase jsme se ještě chtěly poprat o druhé místo s týmem Litice Plzeň, ale herně i fyzicky na tom byl lépe, do šancí nás pouštěl zřídka a nakonec nám dvěma góly udělily porážku.

Ze čtyř zápasů jsme tedy vybojovaly 6 bodů s bilancí 2 výhry a 2 prohry, což stačilo na krásné 3. místo. Tento výsledek pro nás znamenal obrovský úspěch a poprvé také velký pohár.

 

Monika Jirušková: „Pražský turnaj byl neuvěřitelný zážitek, odjížděly jsme na něj s pokorou a snahou poprat se alespoň o 4. místo. Nakonec to dopadlo ještě lépe a chyběl nám pouze krůček ke stříbru. Turnaj pro nás byl velmi emotivním zážitkem, který zakončil náš druhý trenér, který nás nechal zažít, jaké to je pít z poháru "vítězů".

 

Kapitánka:Do turnaje se začínají projevovat naše tréninky, které jsou pod vedením hlavním kouče Radka Böhma hodně energické, dynamické a zaměřují se na všechny aspekty hry. Kolektiv holek se začíná více sbližovat a projevuje se to do pohody celého týmu. Po sobotním turnaji nám trenéři nenechali chvilku oddechu a na pondělí pro nás připravili skvělý kondiční trénink, který nás má ještě lépe připravit na nedělní přebor v České Třebové, na kterém bychom rády minimálně zopakovaly 7.místo z Letohradu.“

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka