HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Bodliny pod novým velením bodovaly


Bodliny (foto: Tomáš Snížek)

První turnaj Východočeského přeboru žen 2015 se konal v Letohradu za účasti 11 ženských týmů a to nejen z Východních čech, ale i mimo náš region a dokonce děvčat ze Slovenské republiky v podobě HBTF Rebels Skalica, které byli naším posledním soupeřem o konečné 7. místo.

18.03.2015 | Jiří Kozel | Ženy | Přečteno: 2161x

Turnaj Bodliny zahájili proti Svítkovou, které v posledních kláních obsazují přední příčky a start to byl s velkým S. děvčata dokázali ubránit všechny ošemetné situace a navrch přidat jednu branku, která toto utkání rozhodla.

V druhém zápase se bohužel situace obrátila a naopak zde vstřelil jedinou rozdílovou branku soupeř a to Fretky z Nižboru.

Dalším soupeřem byla Česká Třebová, která poučená z minulého turnaje, kdy naše Bodliny dokázali po první polovině vést, začátek zápasu nezaspali a utkání ovládli poměrem 3:0 v jejich prospěch.

Poslední zápas ve skupině byl rozhodující pro umístění ve skupině a tedy o které místo se na závěr popereme. Soupeřem nám byli děvčata z Autoskla. Utkání bylo dlouho výsledkově vyrovnané, ale v závěru utkání se prosadila Školoudová a převážila výsledek na naši stranu.

To nám přisoudilo 4. místo ve skupině a soupeř ze Slovenska HBTF Rebels Skalica. V utkání jsme šli do vedení, ale soupeř v druhé půlce dokázal krok srovnat. V samostatných nájezdech to je již trošku loterie a tentokrát jsme byli my tím šťastnějším, nebo šikovnějším týmem, když se za nás trefili Pospíšilová a Školoudová. Radost ze 7. místa tak mohla propuknout.

 

 

Lenka Pospíšilová-kapitánka týmu Bodliny HM: "Na nedělní turnaj jsme se velice těšily, už kvůli tomu, že jsme konečně zavítaly na venkovní hřiště. První zápas nás velice nabudil, když jsme dokázaly ubránit Svítkov a gólově se prosadit. Vyrovnané zápasy jsme sehrály během celého turnaje, občas jsme bránily doslova "na krev", ale dokázaly jsme některé tými i lehce přehrávat. Celý tým táhl za jeden provaz a individuální výkony burcovaly ostatní hráčky. Herní kvalita jde nahoru a věříme, že se dokážeme do května připravit do ještě lepší formy."

 

Edita Musilová-vedoucí týmu Bodliny HM: "Na celém hřišti i mimo něj panovala vynikající nálada, bylo znát, že se všechny týmy na první turnaj Východočeského přeboru již těšily. Náš tým měl obrovskou radost z prvního zápasu a to výhrou nad Svítkovem. Celkově již se projevuje čas věnovaný tréninkům, velký dík patří našim novým trenérům Radkovi Böhmovi a Tomášovi Snížkovi. Celkové sedmé místo je pro nás velký úspěch a prozatím nejlepší umístění v turnajích Východočeského přeboru, které jsme doposud mohly absolvovat. Už teď se těšíme na další turnaje."zápasy ve skupině

Bodliny Heřmanův Městec : TJ Paramo Svítkov Stars 1 : 0 (1:0)

gól: Školoudová Iva 

Bodliny Heřmanův Městec : Fretky Nižbor 0 : 1 (0:1)

Bodliny Heřmanův Městec : TJ Lokomotiva Česká Třebová 0 : 3 (0:1)

Bodliny Heřmanův Městec : HBC Autosklo HAK Pardubice 2 : 1 (1:1)

góly: Pospíšilová Lenka, Školoudová Iva

 

zápas o 7. místo

Bodliny Heřmanův Městec : HBTF Rebels Skalica 2 : 1 sn (1:0)

góly: Jirušková Monika 

nájezdy proměnily: Pospíšilová Lenka, Školoudová Iva

 

 

Konečné pořadí úvodního turnaje přeboru žen 2015 v Letohradě:

1. Výběr Moravskoslezského kraje
2. TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
3. SK Ďáblové Praha
4. TJ Lokomotiva Česká Třebová
5. Fretky Nižbor
6. HC Roštěnky Přelouč
7. Bodliny Heřmanův Městec
8. HBTF Rebels Skalica
9. HBC Autosklo-HAK Pardubice
10. Pirátky Hradec Králové
11. SK Hokejbal Letohrad

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka