HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Béčko porazilo Svítkov a vrátilo se po téměř půl roce na 10.příčku v tabulce

Jaroslav Kalvoda v rozhodujícím penaltovém nájezdu překovává Petru Outratovou (foto: Jana Martinů)

Rezerva v Krajské lize pokračuje ve velmi dobrých výkonech. Další dva body přivezla z horké půdy pardubického Svítkova a posunula se o další příčku vzhůru.

Podzim rezervě vychází a postupně dává zapomenout na děsivé bezbodové jaro. Šňůra 14 utkání bez bodového zisku je smutným rekoredem této sezóny. Z původní 12.příčky však už náš tým poskočil na místo desáté, což byl cíl pro zbytek sezóny.

15.09.2014 | Josef Kozel | B-TÝM | Přečteno: 1451x

35.kolo | Neděle 14.09.2014 - 12:00
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - Ježci Heřmanův Městec B   2:3 ss   (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Branky: 26:19 Šlitr Vojtěch (Kopecký Radek, Zelinka Tadeáš) PP, 38:14 Hejkrlík Martin (Kopecký Radek, Čeřovský Lukáš) - 23:34 Běloušek Ondřej (Kopriva Petr), 36:36 Böhm Jan (Mlejnek Kamil) PP, SN: Kalvoda Jaroslav
Střely: 36:23 | Vyloučení: 7:9 | Využití: 1:1 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 35
Rozhodčí: Komárek Ondřej, Shejbal Václav
Průběh: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2
Nejlepší hráči: Outratová Petra - Pilař Jiří
TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B: Outratová Petra - Vokál Petr, Žák Daniel, Kánský Zdeněk, Hejkrlík Martin, Šlitr Vojtěch, Kopecký Radek, Zelinka Tadeáš, Jelínek Oldřich, Michal Pavel, Bezdíček David, Čeřovský Lukáš
Ježci Heřmanův Městec B: Pilař Jiří - Pavlíček Marek, Böhm Jan, Mach Ondřej, Pešek Josef, Horníček Jindřich - Kopriva Petr, Běloušek Ondřej, Kalvoda Jaroslav, Kadaňka Tomáš, Mlejnek Kamil, Secký Milan, Chmelík Tomáš, Kozel Josef, Štěpánek Jakub
Tomáš Chmelík (JEŽ) obdržel v závěru utkání 10' + OK

Se Svítkovem měli Ježci prozatím lehce negativní bilanci, když oba týmy vyhráli 1 zápas v normální hrací době a třetí duel patřil Stars za vítězství po penaltách. Dnes se bilanci podařilo srovnat. Začátek zápasu byl vyrovnaný, mírně navrch měli domácí, ale první velkou šanci spálil hráč v Ježčím dresu: Kamil Mlejnek dokonale načasoval přihrávku na rozběhnutého Tomáše Kadaňku, toho však strážkyně svítkovské branky Petra Outratová perfektně vychytala.

V druhé třetině se už skóre měnilo. Dva ježčí mladíci pláchli obraně Svítkova a Ondřej Běloušek po přihrávce Petra Koprivy ukázal, jak má šikovné ruce - 0:1. Domácí srovnali z přesilovky, kdy se prosadil Vojtěch Šlitr - 1:1. Naštěstí využili jen jednu ze čtyř přesilových her. Osm trestných minut za třetinu je hodně a stálo Ježky nějaké ty síly.

Ve třetí třetině vymyslel další z pasů Kamil Mlejnek, v přesilovce nabil dalšímu "košíkáři" a Jan Böhm trefil přesně pravý horní roh - 1:2. O tom, že body se budou dělit rozhodla 39.minuta, kdy domácí Hejkrlík potrestal zaváhání v obraně a srovnal pohotově na 2:2. V penaltové loterii se pak bod navíc přisunul k Ježkům, když další z mladíků - čerstvý maturant - Jaroslav Kalvoda umíchal Petru Outratovou v brankovišti. Naproti tomu Jiří Pilař ani jeden ze čtyř nájezdů za svá záda nepustil a tak oslavy dalšího bodového zisku mohly začít.

Ohlasy po utkání:

Josef Kozel: "Myslím, že dáváme definitivně zapomenout na zpackané jaro a kromě porážky od Delty v každém zápase podzimu bodujeme. Pomohlo nám mládí, hrajeme na tři formace a díky tomu se pak lépe cítí i zkušený základ našeho B týmu :) Musím pochválit opět brankáře - Jirka Pilař si už takovouto vychytanou výhru, včetně penaltové třešničky, za poctivý trénink moc zasloužil."

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po roční pauze je tu zpět zcela unikátní akce neodmyslitelně spojená s Arénou Ježkárna! 15.ročník PENALTY HOKEJBALU zná svůj termín - pouťový pátek 24.srpna 2018 od 18:00!