HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Béčko porazilo Pretoriany a potvrdilo 11.příčku


Mladé pušky z A týmu opět vypomohli rezervě - zleva J.Kalvoda, O.Běloušek a J.Doležal (foto: Anna Vlasáková)

Dvě kola před koncem nadstavbové části Ježci vítězstvím definitivně potvrdili 11.příčku a stále drží naději na místo desáté. Jejich držitel - Splašené Hole Pardubice však rovněž nezaváhal.

07.10.2014 | Josef Kozel | B-TÝM | Přečteno: 1789x

38.kolo | Neděle 05.10.2014 - 18:30
Ježci Heřmanův Městec B - HBC Pretorian Pardubice   5:2   (2:0, 2:1, 1:1)
Branky: 4:28 Horníček (Honek), 6:55 Böhm R. (Kozel), 16:19 Horníček (Běloušek), 27:11 Böhm R. (Mach O.), 37:04 Mach O. - 28:28 Peřina (Ježek), 38:34 Kalhous (Ježek, Bugel)
Střely: 54:13 | Vyloučení: 1:3 | Využití: 1:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 20
Rozhodčí: Komárek, Málek
Průběh: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2
Ježci Heřmanův Městec B: Snížek (Synek) - Mach O., Myška, Mach T., Horníček - Chmelík, Kozel, Böhm R., Honek, Secký, Mlejnek K., Doležal, Kalvoda, Běloušek

Hosté dorazili jen v sedmi lidech do hry a v nohách měli i těžké sobotní utkání a tak to bylo na jejich aktivitě a pohybu znát. Chyběl jejich největší hráč s pracovní přezdívkou Ragulin a tak atraktivitu pro diváky obstarával Miroslav Peřina, kdysi nedílná součást ježčího A týmu.

Díky Jindřichu Horníčkovi a Radku Böhmovi se podařilo vstřelit rychle dvě úvodní branky a tím si i nasměrovat zápas k vítězství. Hosté se daleko nehrnuli a vzhledem k počtu hráčů bylo zřejmé, že vsadili vše na obranu.

Stejní dva hráči otevřeli skóre i druhé třetiny - nejprve bomba Horníčka, poté kouzelné ruce Böhma a bylo 4:0. Teprve poté tempo upadlo a aktivita z hokejek Ježků se stěhovala směrem k soupeři. Pretoriáni se dostali do několika šancí. Vynutili si samostatné střílení, které náš bývalý spoluhráč Miroslav Peřina sice neproměnil, ale za další tři minuty již na Tomáše Snížka recept našel - 4:1.

Ve třetí třetině stříleli pouze hosté. Nejprve si vlastním gólem zvýšili na 5:1, aby zanedlouho ze středního pásma uzavřeli skóre na konečných 5:2.Předposlední duel v domácím prostředí tak vyzněl pro Ježky. Nyní je čeká ve Svítkově Delta a závěrečný zápas sezóny uvidí Aréna Ježkárna, která bude hostit rezervu Chlumce.

Ohlasy po utkání:

Josef Kozel: "Základ týmu měl v nohách sobotní přetěžký duel s 2.lize a v hlavě i lehké zklamání z obdržené branky v samotném závěru, která nám umazala výhodu pro případný postup do play-off. V béčku se vrátil po zranění do hry Kamil Mlejnek a tak jsme mohli postavit tři útoky a dvě obrany a už jen to na znaveného soupeře platilo. Chtěl bych však soupeři poděkovat za fér zápas a ocenit, že i v sedmi zápas nijak nezabalili a snažili se až do samotného závěru hrát."

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka