HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

Béčko nestačilo na favorita z Hronova


ilustrační foto (foto: Jiří Kozel)

Již ve víkendové upoutávce jsme zmiňovali, že Hronov je favorit favoritů a že pro jarní část soutěže bude zřejmě ještě lépe připravený než v té podzimní, i přes to všechno náš B-tým odehrál velice dobré utkání, kde body nebyly zase až tak daleko.

30.03.2016 | Ondřej Honek | B-TÝM | Přečteno: 1303x

19.kolo | Neděle 27.03.2016 - 13:00
Ježci Heřmanův Městec B - NA Rangers Hronov   2:5   (0:0, 1:3, 1:2)
Branky: Branky Ježků: 19:46 Míšek (Kozel Josef), 30:49 Kopriva
Střely: 32:34 | Vyloučení: 0:0 | Využití: 0:0 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 0
Ježci Heřmanův Městec B: Synek (Kučera) - Horníček, Mach T., Honek, Sliacký, Pavlíček, Kratochvíl, Míšek, Kopriva, Kozel J. - Pilař T., Běloušek, Mlejnek K. - Macenauer, Padyšák, Secký

Ondřej Honek: "Dovolím si říci, že nás čekal nejtěžší soupeř z celé KHbL, a to mužstvo Hronova. Již před zápasem jsme viděli, že soupeř sice přijel s dosti očesanou sestavou, ale neměnilo to nic na tom, že by to byl zrovna lehký zápas.

V první třetině nás skvělými zákroky držel nad vodou Lukáš Synek, a tak i díky němu zůstal duel po prvním dějství 0:0.

Druhá část už byla o dost vyrovnanější, ale k naší smůle jsme tuto třetinu prohráli 1:3.  Gólově se prosadil Pepa Míšek, který nekompromisně zavěsil po přihrávce Pepy Kozla.

Do třetí části jsme nevkročili vůbec zle - Petr Kopriva si pohrál s obranou Hronova a rázem byl stav 2:3. I přesto, že jsme byli mezi 30. a 40. minutou výrazně lepším týmem, se nám nepodařilo skórovat a naopak se prosadili ke konci dvakrát hosté. Konečný výsledek byl tedy stanoven na 2:5.

Neodehráli jsme vůbec špatný zápas, ale na body to tentokrát nestačilo. Soupeři gratuluji k výhře."

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka