HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

B-tým na pokraji vyřazení

ilustrační foto (foto: Alena Čížková)

B-týmu se start play-off nevydařil. V sobotu a případně v neděli tak budou čelit "mečbolu" ze strany soupeře.

05.05.2016 | Ondřej Mach | B-TÝM | Přečteno: 1238x

SK Hokejbal Žamberk : Ježci Heřmanův Městec 12 : 0 (2:0,2:0,8:0), střely 48:18

K sobotnímu zápasu jsme nastoupili ve velice skromné sestavě (zranění, omluvy) a tak jsme se jeli seznámit s obrovským hřištěm domácího týmu v Žamberku. I přes to, že nás do hry nastoupilo pouze 8 hráčů, tak jsme odolali úvodnímu tlaku domácích a soupeř se přizpůsobil naší hře. Šance byli na obou stranách, ale domácím se nakonec v první třetině povedlo dvakrát překonat jinak dobře chytajícího Kučeru. Druhá třetina se odehrála v podobné rytmu, jako ta první a bohužel pro nás opět domácí vstřelili další dvě branky. Do poslední třetiny jsme nastoupili s tím, že budeme šetřit síly na nedělní zápas a pokusíme se dát aspoň jeden symbolický gól. Bohužel se nezadařilo a Žamberku spadlo do naší svatyně snad vše, na co sáhli.

Poděkování patří našemu brankaři, že těch gólů nebylo více a určitě všem hráčům, kteří k sobotnímu zápasu nastoupili.

Sestava: Kučera Ondřej – Mach Tomáš, Pavlíček Marek, Mach Ondřej – Mlejnek Kamil, Bernát Lukáš, Kratochvíl Viktor, Flídr Petr, Chmelík Tomáš

SK Hokejbal Žamberk : Ježci Heřmanův Městec 4 : 2 (1:0,1:2,2:0), střely 45:21

K nedělnímu zápasu jsme přistoupili s tím, že chceme, aby Žamberk přijel k nám na domácí hřiště v sobotu i v neděli. Posílili jsme sestavu a tak byl nedělní zápas ve velikém tempu plný šancí na obou stranách. Žamberk narážel na výborně chytající Pilaře v naší brance, my jsme zase trefili několikrát tyčku soupeřovi branky. V první třetině byli úspěšnější domácí a stav byl 1:0. Ve druhé třetině jsme se dočkali vyrovnání s hokejky Chmelíka po krásné nahrávce od Kučery, který včera hájil naši branku. Vyrovnání zápasu nám pomohlo a my měli více ze hry. Domácím se podařilo opět vstřelit branku a stav byl 2:1. Necelé 4 minuty na to se konečně Kadaňka dočkal vstřelení vyrovnávající branky a od té doby jsme byli my, kdo určoval tempo hry. Ale stále se nám nedařilo proměňovat naše šance. Domácí potom 6 minut před koncem normální hrací doby využili přesilovou hru a my šli hrát útočný hokejbal. Usídlili jsme se v útočné třetině a i přes veškerou snahu se nám vyrovnat nepodařilo. 3 minuty před koncem soupeř upravil konečný výsledek na 4:2. Chybělo nám potřebné štěstíčko v koncovce a doufáme, že nám přijde trochu naproti na domácí půdě a že soupeř ze Žamberka zavítá do Arény Ježkárna i v neděli.

Sestava: Pilař Jiří – Horníček Jindřich, Mach Tomáš, Bernát Lukáš, Mach Ondřej – Kadaňka Tomáš, Bahník Filip, Secký Milan, Mlejnek Kamil, Flídr Petr, Kučera Ondřej, Chmelík Tomáš

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Po roční pauze je tu zpět zcela unikátní akce neodmyslitelně spojená s Arénou Ježkárna! 15.ročník PENALTY HOKEJBALU zná svůj termín - pouťový pátek 24.srpna 2018 od 18:00!