HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud
Hokejbalové centrum mládeže = Ježci Heřmanův Městec

AKTUÁLNĚ

B-tým ladí formu na play-off

ilustrační foto (foto: Alena Čížková)

Play-off klepe na dveře i v KHbL. Rezerva Ježků ho již má jisté, poslední dvě utkání na hřištích soupeřů se však příliš nepovedla a tak bylo na čase zabrat.

20.04.2016 | Ondřej Honek | B-TÝM | Přečteno: 1273x

17.kolo | Neděle 17.04.2016 - 14:00
Ježci Heřmanův Městec B - HbC Chlumec nad Cidlinou B   5:1   (1:1, 3:0, 1:0)
Střely: 31:21 | Vyloučení: 4:3 | Využití: 0:1 | Oslabení: 0:0 | Diváků: 0
Ježci Heřmanův Městec B: Menc P. - Sliacký, Horníček, Mach T., Flídr - Kratochvíl, Míšek, Mlejnek K., Böhm J., Doležal, Pilař T., Mach O.

Ondřej Honek: „Po dvou odehraných zápasech na hřištích soupeřů se zase hra odebrala do domácího prostředí. Sestava na tento zápas se dávala dohromady na poslední chvílí, jelikož nás v tomto období trápí dost velká marodka. Nakonec se dalo do kupy 11 hráčů do pole, což k dané situaci bylo slušné. První třetina se odehrála za vyrovnaného stavu 1:1, střelcem úvodní branky byl po nahrávce Ondry Macha Pepa Míšek. Ve druhém dějství však přišla naše výrazná převaha a z té pramenily i branky. Ve 28. minutě se prosadil Honza Böhm a za necelých 40 vteřin jsme vedli už 3:1 gólem Tomáše Pilaře. To nebylo však všechno. Ještě před koncem třetiny zvýšil stav druhým gólem Honza Böhm a hned přinesl více klidu na naše hokejky. Vstup do třetiny třetí se nám podařil na jedničku, když už po necelé minutě skóroval po nahrávce Viktora Kratochvíla Honza Doležal. Z hlediska branek to bylo vše a nám konečně po dvou nevydařených zápasech s Žamberkem a Hradcem přibyly na konto 3 body a trochu více sebevědomí před play off“

FOTOGALERIE - ALENA ČÍŽKOVÁ

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Při přechodu na asfalt si hodně hráčů stěžuje na kde co. Tentokrát to však měli hráči zakázáno a mohli nadávat až jen v případě vítězství při opačném výsledkuby mohli nadávat jen sobě.