HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

APRÍL - JAN PILAŘ jde do Svítkova


ilustrační foto (foto: Miloš Pilař)

Včerejší zpráva o přestupu Jéni Pilaře byla samozřejmě zprávou APRÍLOVOU a jediná věta, která se zakládala na pravdě byla ta, že se zúčastnil jako jediný z Ježků campu výběru ČR U14.

01.04.2018 | Jiří Kozel | | Přečteno: 962x

Jan Pilař jako jediný z Ježků navštívil páteční camp U14 výběru ČR a zřejmě zde mu byl nabídnut přestup do Svítkova. V sobotu tak za náš tým odehrál poslední zápas právě proti Svítkovu za který se od příštího týdne rozhodl nastupovat.
 
Jiří Kozel (trenér SŽ): "Co k tomu říci Svítkov v jarní části posiluje a hráči těžko odolávají nabídkám ze strany velkoklubů. Vidina vítězsví je pro některé hráče asi až moc lákavá a kamarádství v dnešní době již nic neznamená. Pro nás to je velká ztráta, pro Svítkov další posila, ale život jde dál, musíme to zkousnout a nadále věřit v týmového ducha."
AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka