HOKEJBAL.cz delic HBC Hradec Králové 1988 Ježci Heřmanův Městec NA Rangers Hronov SK Hokejbal Letohrad TJ Lokomotiva Česká Třebová HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HC Jestřábi Přelouč TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice delic HOKEJBAL-VYCHOD.cz
Facebook HBC Hostivař Twitter HBC Hostivař Fotogalerie ZONERAMA Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie na Rajče.net Ježci Heřmanův Městec Fotogalerie Ježci Heřmanův Městec na Instagramu Audio galerie Ježci Heřmanův Městec na SoundCloud

AKTUÁLNĚ

9 statečných ve dvou týmech


ilustrační foto (foto: Jiří Kozel)

Dva týmy mikropřípravky = 9 bojovníků. Prořídlá sestava Ježků ustála četný přísun omluvenek a přes menší počet dětí zvládli hru na dvě mužstva.

31.05.2018 | Jiří Kozel | Mikropřípravka | Přečteno: 584x

Jiří Kozel: "Již dlouho před turnajem v Letohradě byl na tento den větší počet omluvenek, ale stále to nebylo tak hrozné a tak jsme opět přistoupili k příhlášení dvojice mužstev. Počet omluvenek se na poslední chvilku ještě rozšířil, ale ustáli jsme to. Modrý tým bojoval v 5 hráčích a bílý dokonce jen ve 4. Přes veliké vedro se s tím děti vypořádali bez větších problémů. Jak já rád s oblibou říkám neříkejte dětem, že budou unavený a oni to prostě zvládnou. Modrému týmu se nepovedl zápas s Českou Třebovou, ale zbytek utkání již oba týmy odmakali a často byli k vidění velmi pěkné akce. Ostatně toho si cením asi nejvíc, že ten pokrok u všech je hodně znát. Již to není jen plácání míčku z jedné strany na druhou, ale je vidět na hráčích snaha hledat svého spoluhráče a pokusit se mu i přihrát. Tak jak se již stalo tradicí i tento turnaj byl pohodový a všechny děti si mohli užít hokejbal."

 

Sestava:

Modří: Šulc, Kuchař, Leden, Horečka, Novák

Bílí: Kozel, Tlapák, Kocian, Linhart

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

První utkáni v extralize mladšího dorostu a první vítězství přinesl nedělní výlet do Brna, kde Ježci nastoupili proti Buldokům. Ježci po většinu utkání diktovali tempo zápasu, ale gólově soupeři nedokázali odskočit a utkání vyhráli nejtěsnější možným rozdílem.

HCM Etické kodexy
TABULKA 2.NHbL ČECHY VÝCHOD
1.Ježci Heřmanův Městec43
2.HBC Jokerit Chrudim38
3.HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B33
4.HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B32
5.TJ Lokomotiva Česká Třebová B31
6.Delta Pardubice30
7.HC Jestřábi Přelouč B28
8.SK Prachovice19
9.1.HBC Svitavy13
10.HBC Fire horses Živanice3

» detailní tabulka